Rankings


By region
# Name Result Citizen of Competition
1 Patrick Ponce 7.40 United States Canandaigua Winter 2020
2 Feliks Zemdegs 7.69 Australia Turn Around Tassie 2020
3 Max Park 7.72 United States UCSD Winter 2020
4 Max Park 8.39 United States Mudd Winter 2020
5 Jayden McNeill 8.51 Australia Darwin Open 2020
6 Patrick Ponce 8.58 United States Canandaigua Winter 2020
7 Michał Pleskowicz 8.62 Poland GLS Gdynia 2020
8 Feliks Zemdegs 8.64 Australia Turn Around Tassie 2020
8 Juliette Sébastien 8.64 France Chelles Open 2020
10 Juliette Sébastien 8.68 France Chelles Open 2020
11 Keaton Ellis 8.81 United States MLWGS Winter 2020
11 Keaton Ellis 8.81 United States Northern Neck Winter 2020
13 Max Park 8.87 United States UCSD Winter 2020
14 Simon Kalhofer 8.92 Germany Frankfurt Cube Days 2020
15 Pavel Yushkevich 8.94 Belarus Black Pawn in Brest 2020
16 Martin Vædele Egdal 9.00 Denmark Basel Open 2020
17 Iuri Grangeiro Carvalho 9.02 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
18 Kai-Wen Wang (王楷文) 9.04 Taiwan Taiwan Championship 2020
19 Patrick Ponce 9.10 United States Slow N Steady Winter 2020
20 Feliks Zemdegs 9.18 Australia Turn Around Tassie 2020
21 Elian Beguec 9.19 France Rouen Open 2020
22 Tommy Cherry 9.20 United States Cubing with Manatees 2020
23 Andrey Che 9.23 Russia CCC Qualification SPB 2020
24 Feliks Zemdegs 9.24 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
25 Feliks Zemdegs 9.27 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
25 Leo Borromeo 9.27 Philippines Cebu Open 2020
27 Feliks Zemdegs 9.28 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
28 Feliks Zemdegs 9.31 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
28 Luke Tycksen 9.31 United States Washington Championship 2020
30 Knut Skaug Haraldsen 9.32 Norway Flatåsen Open 2020
31 Hsiang-Kuang Zhuang (莊翔光) 9.33 Taiwan UCSD Winter 2020
32 Patrick Ponce 9.36 United States Slow N Steady Winter 2020
32 Simon Kalhofer 9.36 Germany Berlin Winter Cubing 2020
34 Max Siauw 9.39 United States Downtown Vancouver Winter 2020
35 Zibo Xu (徐子博) 9.40 China Jieyang Winter 2020
36 Vincent Hartanto Utomo 9.41 Indonesia Jakarta Open 2020
37 Feliks Zemdegs 9.43 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
37 Philipp Weyer 9.43 Germany Chelles Open 2020
39 Zhouheng Sun (孙舟横) 9.46 China UCSD Winter 2020
40 Juliette Sébastien 9.49 France Istres Open 2020
41 Matty Hiroto Inaba 9.51 United States Hawaii Big Island 2020
42 Keaton Ellis 9.52 United States Northern Neck Winter 2020
42 Knut Skaug Haraldsen 9.52 Norway Bergen Open 2020
44 Kai-Wen Wang (王楷文) 9.54 Taiwan Taiwan Championship 2020
45 Nicolas Gertner 9.56 France Chelles Open 2020
46 Patrick Ponce 9.58 United States Slow N Steady Winter 2020
47 Bhargav Narasimhan 9.60 India Amrita Cube Open 2020
47 Patrick Ponce 9.60 United States Slow N Steady Winter 2020
49 Bautista Bonazzola 9.63 Argentina UTN Bisiesto 2020
50 Bautista Bonazzola 9.64 Argentina UTN Bisiesto 2020
50 Knut Skaug Haraldsen 9.64 Norway Flatåsen Open 2020
52 Simon Kalhofer 9.66 Germany Franconia Winter 2020
53 Elian Beguec 9.67 France Chelles Open 2020
54 Dwyane Ramos 9.69 New Zealand New Zealand Nationals 2020
55 Feliks Zemdegs 9.71 Australia Melbourne Summer 2020
55 Keaton Ellis 9.71 United States Country Roads Martinsburg 2020
55 Ying Lin (林颖) 9.71 China Jieyang Winter 2020
58 Luke Garrett 9.72 United States Imagination Station 2020
59 Feliks Zemdegs 9.73 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
60 Patrick Ponce 9.77 United States Slow N Steady Winter 2020
61 Zijian Cai (蔡子健) 9.79 China Shenzhen Good Morning 2020
62 Juliette Sébastien 9.80 France Rouen Open 2020
62 Przemysław Kaleta 9.80 Poland LLS III v2 2020
64 Knut Skaug Haraldsen 9.81 Norway Flatåsen Open 2020
65 Juliette Sébastien 9.83 France Savoie Open 2020
66 Feliks Zemdegs 9.86 Australia Melbourne Summer 2020
66 Simon Kalhofer 9.86 Germany Frankfurt Cube Days 2020
68 Feliks Zemdegs 9.87 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
68 Karol Zakrzewski 9.87 Poland Dragon Cubing 2020
70 Mateusz Szulik 9.88 Poland LLS III v2 2020
71 Grigoriy Barashkin 9.89 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
71 Hugo Spitz 9.89 France Basel Open 2020
73 Andrey Che 9.90 Russia Sariki in Moscow 2020
74 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 9.91 Hong Kong Jieyang Winter 2020
75 Alexander Bashutkin 9.94 Russia SPB Muffin 2020
76 Hugo Spitz 9.97 France Basel Open 2020
76 Patrick Ponce 9.97 United States Canandaigua Winter 2020
76 Ray Bai 9.97 United States Country Roads Martinsburg 2020
79 Feliks Zemdegs 9.98 Australia Melbourne Summer 2020
80 Zhouheng Sun (孙舟横) 9.99 China UCSD Winter 2020
81 Hugo Spitz 10.00 France Basel Open 2020
82 Feliks Zemdegs 10.01 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
82 Iuri Grangeiro Carvalho 10.01 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
84 Bhargav Narasimhan 10.02 India Oculus Cube Open 2020
84 Juliette Sébastien 10.02 France Savoie Open 2020
86 Bhargav Narasimhan 10.03 India Amrita Cube Open 2020
86 Dmitry Dergunov 10.03 Russia SPB Muffin 2020
88 Sean Belke 10.04 United States Slow N Steady Winter 2020
89 Luke Tycksen 10.05 United States Washington Championship 2020
89 Max Park 10.05 United States UCSD Winter 2020
89 Patrick Ponce 10.05 United States Slow N Steady Winter 2020
92 Juliette Sébastien 10.06 France Chelles Open 2020
93 Simon Kalhofer 10.08 Germany Frankfurt Cube Days 2020
94 Feliks Zemdegs 10.09 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
95 Bhargav Narasimhan 10.13 India Amrita Cube Open 2020
96 Dwyane Ramos 10.14 New Zealand New Zealand Nationals 2020
96 Jack Cai 10.14 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
98 Feliks Zemdegs 10.16 Australia Melbourne Summer 2020
98 Feliks Zemdegs 10.16 Australia Turn Around Tassie 2020
98 Tolga Kaan Kantarcı 10.16 Turkey İzmir Open 2020
101 Amos Nordman 10.17 Finland Helsinki Open 2020
101 Łukasz Burliga 10.17 Poland PST Biłgoraj 2020
103 Dmitry Dergunov 10.18 Russia Sariki in Moscow 2020
104 Juliette Sébastien 10.19 France Chelles Open 2020
104 Max Park 10.19 United States UCSD Winter 2020
104 Max Park 10.19 United States UCSD Winter 2020
104 Tobias Peter 10.19 Switzerland Basel Open 2020
108 Ray Bai 10.20 United States Country Roads Martinsburg 2020
109 Arnav Arora 10.23 India BU Cube Open 2020
110 Andrey Che 10.26 Russia Sariki in Moscow 2020
110 Leon Marcell Alamanda 10.26 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
112 Ilya Nazarov 10.27 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
112 Tobias Peter 10.27 Switzerland Swisscubing Cup IV 2020
114 Leo Borromeo 10.30 Philippines Cebu Open 2020
115 Robert Yau 10.31 United Kingdom Guildford Open 2020
116 Patrick Ponce 10.33 United States Slow N Steady Winter 2020
117 Feliks Zemdegs 10.34 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
117 Louis de Mendonça 10.34 United Kingdom Guildford Open 2020
119 Max Park 10.35 United States Mudd Winter 2020
119 Mingzhe Li (李明哲) 10.35 China Shenzhen Good Morning 2020
121 Ivan Polkanov (Иван Полканов) 10.37 Russia Sariki in Moscow 2020
121 Simon Kalhofer 10.37 Germany Frankfurt Cube Days 2020
123 He-Ping Zheng (鄭和平) 10.38 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
124 Juliette Sébastien 10.41 France Savoie Open 2020
124 Vincent Wong 10.41 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
126 Vincent Hartanto Utomo 10.42 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
127 Karol Zakrzewski 10.44 Poland Dragon Cubing 2020
127 Max Park 10.44 United States UCSD Winter 2020
129 Feliks Zemdegs 10.45 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
130 Feliks Zemdegs 10.46 Australia Turn Around Tassie 2020
131 Michał Pleskowicz 10.47 Poland GLS Gdynia 2020
132 Martin Vædele Egdal 10.48 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
132 Nicolas Gertner 10.48 France Savoie Open 2020
132 Sripad Sarma Katrapati 10.48 India CMI Tessellate Cube Open 2020
135 Karol Zakrzewski 10.49 Poland LLS III v2 2020
135 Kristóf Veres 10.49 Hungary Budapest Open 2020
135 Patrick Ponce 10.49 United States Slow N Steady Winter 2020
138 Karol Zakrzewski 10.50 Poland PST Biłgoraj 2020
138 Keaton Ellis 10.50 United States Northern Neck Winter 2020
138 Martin Vædele Egdal 10.50 Denmark Danish Championship 2020
141 Bhargav Narasimhan 10.52 India Synocubix 2020
141 He-Ping Zheng (鄭和平) 10.52 Taiwan Taiwan Championship 2020
141 Juliette Sébastien 10.52 France Savoie Open 2020
144 Feliks Zemdegs 10.53 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
144 Juliette Sébastien 10.53 France Savoie Open 2020
146 Alexander Bashutkin 10.54 Russia CCC Qualification Kazan 2020
146 Arnav Arora 10.54 India BU Cube Open 2020
146 Iuri Grangeiro Carvalho 10.54 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
146 Łukasz Burliga 10.54 Poland LLS III v2 2020
146 Patrick Ponce 10.54 United States Slow N Steady Winter 2020
151 Feliks Zemdegs 10.55 Australia Turn Around Tassie 2020
152 Dmitrii Saukov (Дмитрий Сауков) 10.56 Russia CCC Qualification SPB 2020
153 Bautista Bonazzola 10.57 Argentina Hernando Summer 2020
153 Knut Skaug Haraldsen 10.57 Norway Flatåsen Open 2020
155 Andrey Che 10.58 Russia Sariki in Moscow 2020
155 Leo Borromeo 10.58 Philippines Cebu Open 2020
155 Patrick Ponce 10.58 United States Canandaigua Winter 2020
155 Pranav Gadge 10.58 India Oculus Cube Open 2020
155 Przemysław Kaleta 10.58 Poland Dragon Cubing 2020
160 An Le 10.59 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
160 Ilya Nazarov 10.59 Russia Sariki in Moscow 2020
160 Vincent Wong 10.59 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
163 Matthew Lee 10.60 Canada Leap to Barrie 2020
164 Hubert Badocha 10.61 Poland LLS III v2 2020
164 Martin Vædele Egdal 10.61 Denmark Greve Gymnasium 2020
166 Michał Rzewuski 10.62 Poland LLS III v2 2020
166 Zijian Cai (蔡子健) 10.62 China Shenzhen Good Morning 2020
168 Kai-Wen Wang (王楷文) 10.63 Taiwan Taiwan Championship 2020
169 Martin Vædele Egdal 10.65 Denmark Lonely Denmark 2020
170 Ray Bai 10.67 United States Northern Neck Winter 2020
171 Juliette Sébastien 10.68 France Chelles Open 2020
171 Max Park 10.68 United States Mudd Winter 2020
171 Philipp Weyer 10.68 Germany Chelles Open 2020
174 Max Park 10.69 United States Mudd Winter 2020
174 Philipp Weyer 10.69 Germany Franconia Winter 2020
176 János Bereczki 10.70 Romania LLS III v2 2020
176 Juliette Sébastien 10.70 France Istres Open 2020
176 Pedro Giuseppe Garcia Milla 10.70 Peru Lima Cuberano 2020
179 Bhargav Narasimhan 10.71 India Amrita Cube Open 2020
179 Michał Rzewuski 10.71 Poland LLS III v2 2020
181 Martin Vædele Egdal 10.73 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
181 Patrick Ponce 10.73 United States Canandaigua Winter 2020
183 Feliks Zemdegs 10.74 Australia Melbourne Summer 2020
183 Kristóf Veres 10.74 Hungary Budapest Open 2020
185 Juliette Sébastien 10.75 France Chelles Open 2020
185 Keaton Ellis 10.75 United States Slow N Steady Winter 2020
185 Zibo Xu (徐子博) 10.75 China Jieyang Winter 2020
188 Knut Skaug Haraldsen 10.76 Norway Flatåsen Open 2020
189 Christopher Yen 10.77 United States SacCubing IX 2020
189 Damián Campos 10.77 Argentina UTN Bisiesto 2020
189 Dmitry Dergunov 10.77 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
189 Juliette Sébastien 10.77 France Chelles Open 2020
193 Dmitry Dergunov 10.78 Russia Sariki in Moscow 2020
193 George Scholey 10.78 United Kingdom Guildford Open 2020
195 Jaemin Chang (장재민) 10.79 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
195 Maxim Ilin 10.79 Russia Sariki in Moscow 2020
195 Patrick Hetco 10.79 Germany Berlin Winter Cubing 2020
195 Vojtěch Kundera 10.79 Czech Republic Budapest Open 2020
199 Bautista Bonazzola 10.80 Argentina Hernando Summer 2020
199 Dmitry Dergunov 10.80 Russia CCC Qualification SPB 2020
199 Karol Zakrzewski 10.80 Poland LLS III v2 2020
199 Max Park 10.80 United States UCSD Winter 2020
199 Yusheng Du (杜宇生) 10.80 China Shenzhen Good Morning 2020
204 Feliks Zemdegs 10.81 Australia Melbourne Summer 2020
204 Jakob Gunnarsson 10.81 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
204 Max Siauw 10.81 United States Washington Championship 2020
207 Andrey Che 10.82 Russia CCC Qualification SPB 2020
208 Dwyane Ramos 10.83 New Zealand New Zealand Nationals 2020
209 Amos Nordman 10.84 Finland Helsinki Open 2020
210 Martin Vædele Egdal 10.85 Denmark Danish Championship 2020
211 Bautista Bonazzola 10.86 Argentina UTN Bisiesto 2020
211 Max Park 10.86 United States UCSD Winter 2020
211 Nicolas Gertner 10.86 France Savoie Open 2020
211 Przemysław Kaleta 10.86 Poland LLS III v2 2020
215 János Bereczki 10.87 Romania Dragon Cubing 2020
216 Dmitry Dergunov 10.88 Russia SPB Muffin 2020
216 Kevin Gerhardt 10.88 Germany Frankfurt Cube Days 2020
216 Max Park 10.88 United States UCSD Winter 2020
216 Theodore Chow 10.88 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
216 Tobias Peter 10.88 Switzerland Swisscubing Cup I 2020
221 Beom San Kim (김범산) 10.89 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
221 George Scholey 10.89 United Kingdom Fontwell Open 2020
221 Harry Savage 10.89 United Kingdom Guildford Open 2020
221 Paul Pleis 10.89 France Basel Open 2020
225 Karol Zakrzewski 10.90 Poland PST Biłgoraj 2020
226 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 10.91 Hong Kong Jieyang Winter 2020
226 Sripad Sarma Katrapati 10.91 India CMI Tessellate Cube Open 2020
228 Bautista Bonazzola 10.92 Argentina Hernando Summer 2020
228 Bhargav Narasimhan 10.92 India Oculus Cube Open 2020
228 He-Ping Zheng (鄭和平) 10.92 Taiwan Taiwan Championship 2020
228 Patrick Ponce 10.92 United States Canandaigua Winter 2020
228 Theo Iván Goluboff 10.92 Argentina UTN Bisiesto 2020
233 Ping-Yueh Huang (黃品越) 10.94 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
234 Andrey Che 10.95 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
234 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 10.95 Hong Kong Jieyang Winter 2020
234 Danny SungIn Park 10.95 Republic of Korea UCSD Winter 2020
234 Henry Helmuth 10.95 United States UCSD Winter 2020
234 Juliette Sébastien 10.95 France Rouen Open 2020
234 Łukasz Burliga 10.95 Poland PST Biłgoraj 2020
234 Michał Pleskowicz 10.95 Poland GLS Gdynia 2020
241 Linus Laurén 10.96 Finland Estonian Open 2020
241 Philipp Weyer 10.96 Germany Franconia Winter 2020
241 Simon Kalhofer 10.96 Germany Franconia Winter 2020
244 Carter Kucala 10.97 United States North Star Cubing Challenge 2020
244 Kai-Wen Wang (王楷文) 10.97 Taiwan Taiwan Championship 2020
244 Seung Hyuk Nahm (남승혁) 10.97 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
247 Ruohan Qiu (邱若寒) 10.98 China Shenzhen Good Afternoon 2020
247 Seung Hyuk Nahm (남승혁) 10.98 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
249 Kai-Wen Wang (王楷文) 10.99 Taiwan Taiwan Championship 2020
250 Dmitry Dergunov 11.00 Russia SPB Muffin 2020
251 Andrey Che 11.01 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
251 Bautista Bonazzola 11.01 Argentina Hernando Summer 2020
251 Igor Ośmiałowski 11.01 Poland GLS Gdynia 2020
254 Christopher Yen 11.02 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
254 Feliks Zemdegs 11.02 Australia Melbourne Summer 2020
254 Knut Skaug Haraldsen 11.02 Norway Flatåsen Open 2020
254 Łukasz Burliga 11.02 Poland PST Biłgoraj 2020
254 Manuel Gutman 11.02 Argentina UTN Bisiesto 2020
259 Karol Zakrzewski 11.03 Poland Dragon Cubing 2020
259 Karol Zakrzewski 11.03 Poland PST Biłgoraj 2020
259 Martin Vædele Egdal 11.03 Denmark Greve Gymnasium 2020
259 Parker Trager 11.03 United States Babylon Winter 2020
263 Parker Trager 11.04 United States Babylon Winter 2020
264 Bautista Bonazzola 11.05 Argentina Hernando Summer 2020
264 Bhargav Narasimhan 11.05 India Amrita Cube Open 2020
264 Iuri Grangeiro Carvalho 11.05 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
264 Jayden McNeill 11.05 Australia Darwin Open 2020
268 Allen John 11.06 India Amrita Cube Open 2020
268 Philipp Weyer 11.06 Germany Fontwell Open 2020
268 Przemysław Kaleta 11.06 Poland LLS III v2 2020
271 Hubert Badocha 11.07 Poland LLS III v2 2020
271 Juliette Sébastien 11.07 France Chelles Open 2020
271 Vincent Wong 11.07 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
274 Andrey Che 11.09 Russia CCC Qualification SPB 2020
274 Hugo Spitz 11.09 France Basel Open 2020
274 Linus Laurén 11.09 Finland Elisa Kulma Open 2020
277 Dmitry Dergunov 11.10 Russia Sariki in Moscow 2020
277 Jaemin Chang (장재민) 11.10 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
277 Joseph Briggs 11.10 United Kingdom Fontwell Open 2020
277 Justin Mallari 11.10 United States Country Roads Martinsburg 2020
281 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 11.11 Hong Kong Jieyang Winter 2020
281 Doyul Kim (김도율) 11.11 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
283 Juliette Sébastien 11.12 France Rouen Open 2020
283 Keaton Ellis 11.12 United States MLWGS Winter 2020
283 Luke Garrett 11.12 United States Imagination Station 2020
283 Luke Garrett 11.12 United States Imagination Station 2020
283 Martin Vædele Egdal 11.12 Denmark Lonely Denmark 2020
283 Martin Vædele Egdal 11.12 Denmark Lonely Denmark 2020
289 Pranav Gadge 11.13 India Oculus Cube Open 2020
290 Łukasz Burliga 11.14 Poland Dragon Cubing 2020
291 Karol Zakrzewski 11.15 Poland LLS III v2 2020
291 Łukasz Burliga 11.15 Poland PST Biłgoraj 2020
293 Christopher Yen 11.16 United States SacCubing IX 2020
293 Przemysław Kaleta 11.16 Poland LLS III v2 2020
295 Joseph Briggs 11.17 United Kingdom Fontwell Open 2020
296 Juliette Sébastien 11.19 France Chelles Open 2020
296 Luke Garrett 11.19 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
296 Max Siauw 11.19 United States Downtown Vancouver Winter 2020
299 Feliks Zemdegs 11.20 Australia Melbourne Summer 2020
299 Knut Skaug Haraldsen 11.20 Norway Bergen Open 2020
299 Max Park 11.20 United States Mudd Winter 2020
302 Feliks Zemdegs 11.21 Australia Turn Around Tassie 2020
302 Karol Zakrzewski 11.21 Poland PST Biłgoraj 2020
302 Przemysław Kaleta 11.21 Poland Dragon Cubing 2020
302 Zhouheng Sun (孙舟横) 11.21 China Bay Area Speedcubin' 24 2020
306 Arnav Arora 11.22 India BU Cube Open 2020
306 Dante Wallin Arvidsson 11.22 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
306 Mateusz Szulik 11.22 Poland LLS III v2 2020
309 Hugo Spitz 11.24 France Basel Open 2020
309 Kai-Wen Wang (王楷文) 11.24 Taiwan Taiwan Championship 2020
309 Luke Tycksen 11.24 United States Washington Championship 2020
309 Luke Tycksen 11.24 United States Washington Championship 2020
309 Patrick Hetco 11.24 Germany Franconia Winter 2020
314 Keaton Ellis 11.25 United States Northern Neck Winter 2020
314 Patrick Hetco 11.25 Germany Frankfurt Cube Days 2020
316 Kai-Wen Wang (王楷文) 11.26 Taiwan Taiwan Championship 2020
317 Artem Ganzha 11.27 Russia Sariki in Moscow 2020
317 Doyul Kim (김도율) 11.27 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
317 Theo Iván Goluboff 11.27 Argentina Hernando Summer 2020
320 Bhargav Narasimhan 11.28 India Saraswati Open 2020
320 Iuri Grangeiro Carvalho 11.28 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
320 Nicolas Gertner 11.28 France Istres Open 2020
323 Kristóf Veres 11.29 Hungary Osijek Open 2020
323 Luke Garrett 11.29 United States Imagination Station 2020
325 Philipp Weyer 11.30 Germany Franconia Winter 2020
326 Bhargav Narasimhan 11.31 India Saraswati Open 2020
326 Kevin Gerhardt 11.31 Germany Frankfurt Cube Days 2020
326 Philipp Weyer 11.31 Germany Franconia Winter 2020
326 Tobias Peter 11.31 Switzerland Frankfurt Cube Days 2020
330 Juliette Sébastien 11.32 France Chelles Open 2020
330 Kyyarkhan Nikolaev 11.32 Russia CCC Qualification SPB 2020
332 Antonie Paterakis 11.33 Netherlands Annuntia Open 2020
332 Kevin Gerhardt 11.33 Germany Frankfurt Cube Days 2020
332 Kristóf Veres 11.33 Hungary Osijek Open 2020
332 Nicolas Gertner 11.33 France Savoie Open 2020
332 Przemysław Kaleta 11.33 Poland Dragon Cubing 2020
332 Tolga Kaan Kantarcı 11.33 Turkey İzmir Open 2020
338 Kavin Tangtartharakul 11.34 United States UCSD Winter 2020
339 Juliette Sébastien 11.36 France Rouen Open 2020
340 Andrey Che 11.37 Russia CCC Qualification SPB 2020
340 Jakob Gunnarsson 11.37 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
340 Sean Hartman 11.37 United States Cubing with Manatees 2020
343 Arnav Arora 11.38 India BU Cube Open 2020
343 Joel Ulin 11.38 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
343 Simon Kalhofer 11.38 Germany Frankfurt Cube Days 2020
343 Tommy Cherry 11.38 United States Cubing with Manatees 2020
343 Zibo Xu (徐子博) 11.38 China Jieyang Winter 2020
348 Bhargav Narasimhan 11.39 India Oculus Cube Open 2020
348 He-Ping Zheng (鄭和平) 11.39 Taiwan Taiwan Championship 2020
348 Iuri Grangeiro Carvalho 11.39 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
348 Lucero Esmeralda Alvarado Ruíz 11.39 Mexico Centauros Open 2020
348 Zhouheng Sun (孙舟横) 11.39 China Bay Area Speedcubin' 24 2020
353 Juliette Sébastien 11.40 France Chelles Open 2020
353 Martin Vædele Egdal 11.40 Denmark Greve Gymnasium 2020
355 Patrick Ponce 11.42 United States Canandaigua Winter 2020
355 Przemysław Kaleta 11.42 Poland Dragon Cubing 2020
355 Samuel Simko 11.42 Slovakia Savoie Open 2020
358 Bhargav Narasimhan 11.43 India Synocubix 2020
358 Juliette Sébastien 11.43 France Chelles Open 2020
360 Bautista Bonazzola 11.44 Argentina UTN Bisiesto 2020
360 Bhargav Narasimhan 11.44 India Saraswati Open 2020
360 Przemysław Kaleta 11.44 Poland Dragon Cubing 2020
363 Brody Lassner 11.45 United States Copper Country Winter 2020
363 Elian Beguec 11.45 France Chelles Open 2020
363 Feliks Zemdegs 11.45 Australia Turn Around Tassie 2020
363 Justin Mallari 11.45 United States Slow N Steady Winter 2020
363 Knut Skaug Haraldsen 11.45 Norway Flatåsen Open 2020
363 Louis de Mendonça 11.45 United Kingdom Guildford Open 2020
363 Michał Pleskowicz 11.45 Poland GLS Gdynia 2020
370 Tijmen van der Ree 11.46 Netherlands Dutch Masters 2020
371 Adhemar Mizushima 11.47 Bolivia Villa Rosita 2020
371 Andrey Che 11.47 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
371 Feliks Zemdegs 11.47 Australia Melbourne Summer 2020
374 Bhargav Narasimhan 11.48 India Saraswati Open 2020
374 Dmitry Dergunov 11.48 Russia SPB Muffin 2020
374 Ray Bai 11.48 United States Slow N Steady Winter 2020
374 Tolga Kaan Kantarcı 11.48 Turkey Bursa Fall 2020
378 Andy Huang 11.49 United States Northern Neck Winter 2020
378 Dmitry Dergunov 11.49 Russia Sariki in Moscow 2020
378 Luke Garrett 11.49 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
378 Philipp Weyer 11.49 Germany Fontwell Open 2020
378 Samuel Simko 11.49 Slovakia Savoie Open 2020
383 Linus Laurén 11.50 Finland Estonian Open 2020
383 Ray Bai 11.50 United States Northern Neck Winter 2020
383 Sameer Aggarwal 11.50 United States Washington Championship 2020
386 Knut Skaug Haraldsen 11.51 Norway Flatåsen Open 2020
386 Max Siauw 11.51 United States UBC Open 2020
386 Patrick Ponce 11.51 United States Canandaigua Winter 2020
389 Cornelius Dieckmann 11.52 Germany Franconia Winter 2020
389 Joel Ulin 11.52 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
391 Bhargav Narasimhan 11.53 India Saraswati Open 2020
391 Michał Pleskowicz 11.53 Poland GLS Gdynia 2020
391 Ray Bai 11.53 United States Northern Neck Winter 2020
394 Bhargav Narasimhan 11.54 India Synocubix 2020
394 Jayden McNeill 11.54 Australia Darwin Open 2020
394 Juliette Sébastien 11.54 France Savoie Open 2020
397 Bhargav Narasimhan 11.55 India Synocubix 2020
397 Dmitry Zvyagintsev 11.55 Russia CCC Qualification SPB 2020
397 Eric Zhao 11.55 United States Babylon Winter 2020
397 Knut Skaug Haraldsen 11.55 Norway Flatåsen Open 2020
397 Kyyarkhan Nikolaev 11.55 Russia CCC Qualification SPB 2020
402 Aarin Manik 11.56 United Kingdom Saraswati Open 2020
402 Alexander Bashutkin 11.56 Russia SPB Muffin 2020
402 Bhargav Narasimhan 11.56 India Saraswati Open 2020
402 Keaton Ellis 11.56 United States Northern Neck Winter 2020
402 Patrick Hetco 11.56 Germany Franconia Winter 2020
407 Cornelius Dieckmann 11.57 Germany Franconia Winter 2020
407 Hubert Badocha 11.57 Poland LLS III v2 2020
407 Keaton Ellis 11.57 United States MLWGS Winter 2020
410 Ábris Galler 11.58 Hungary Budapest Open 2020
410 Bhargav Narasimhan 11.58 India Oculus Cube Open 2020
410 Feliks Zemdegs 11.58 Australia Turn Around Tassie 2020
410 Karol Zakrzewski 11.58 Poland PST Biłgoraj 2020
410 Keaton Ellis 11.58 United States Slow N Steady Winter 2020
410 Kristóf Veres 11.58 Hungary Budapest Open 2020
416 Alexander Botz 11.59 Germany Frankfurt Cube Days 2020
416 Andrey Che 11.59 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
416 Ivan Torgashov (Иван Торгашов) 11.59 Russia SPB Muffin 2020
416 Kristóf Veres 11.59 Hungary Budapest Open 2020
416 Max Park 11.59 United States Mudd Winter 2020
416 Ray Bai 11.59 United States Northern Neck Winter 2020
416 Tiffany Chien 11.59 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
423 Hunor Mogyorósi 11.60 Hungary Budapest Open 2020
423 Keaton Ellis 11.60 United States Country Roads Martinsburg 2020
423 Martin Vædele Egdal 11.60 Denmark Basel Open 2020
426 Brody Lassner 11.61 United States Copper Country Winter 2020
426 Knut Skaug Haraldsen 11.61 Norway Bergen Open 2020
426 Martin Vædele Egdal 11.61 Denmark Danish Championship 2020
426 Przemysław Kaleta 11.61 Poland LLS III v2 2020
430 Allen John 11.62 India Amrita Cube Open 2020
430 He-Ping Zheng (鄭和平) 11.62 Taiwan Taiwan Championship 2020
430 Justin Mallari 11.62 United States Slow N Steady Winter 2020
430 Karol Zakrzewski 11.62 Poland PST Biłgoraj 2020
430 Kavin Tangtartharakul 11.62 United States UCSD Winter 2020
430 Knut Skaug Haraldsen 11.62 Norway Flatåsen Open 2020
430 Patrick Ponce 11.62 United States Slow N Steady Winter 2020
430 Zhouheng Sun (孙舟横) 11.62 China UCSD Winter 2020
438 Juliette Sébastien 11.63 France Istres Open 2020
439 Iuri Grangeiro Carvalho 11.64 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
439 Karol Zakrzewski 11.64 Poland Dragon Cubing 2020
439 Przemysław Kaleta 11.64 Poland Dragon Cubing 2020
439 Sameer Aggarwal 11.64 United States Washington Championship 2020
439 Tolga Kaan Kantarcı 11.64 Turkey İzmir Open 2020
444 Antonie Paterakis 11.65 Netherlands Annuntia Open 2020
444 Dmitry Zvyagintsev 11.65 Russia CCC Qualification SPB 2020
444 Matty Hiroto Inaba 11.65 United States Hawaii Big Island 2020
444 Maxim Ilin 11.65 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
444 Mikhail Kopylov (Михаил Копылов) 11.65 Russia Siberia Open 2020
449 Luke Tycksen 11.66 United States Washington Championship 2020
449 Max Park 11.66 United States Mudd Winter 2020
449 Paul Pleis 11.66 France Basel Open 2020
452 Hugo Spitz 11.67 France Basel Open 2020
452 Tobias Peter 11.67 Switzerland Basel Open 2020
454 Knut Skaug Haraldsen 11.68 Norway Bergen Open 2020
454 Luke Garrett 11.68 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
454 Mats Valk 11.68 Netherlands Star Cubing Nijmegen 2020
457 Andrey Che 11.69 Russia Sariki in Moscow 2020
457 Andrey Che 11.69 Russia Sariki in Moscow 2020
459 Andrey Che 11.70 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
459 Stephen Huan 11.70 United States Slow N Steady Winter 2020
459 Ulysse Merlin 11.70 France Chelles Open 2020
462 Kai-Wen Wang (王楷文) 11.71 Taiwan Taiwan Championship 2020
462 Pessi Ansaranta 11.71 Finland Elisa Kulma Open 2020
462 Sripad Sarma Katrapati 11.71 India CMI Tessellate Cube Open 2020
465 Bhargav Narasimhan 11.72 India Oculus Cube Open 2020
465 Dmitry Dergunov 11.72 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
465 Ilya Nazarov 11.72 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
465 Nicolas Gertner 11.72 France Savoie Open 2020
469 Ciarán Beahan 11.73 Ireland Fontwell Open 2020
469 Dmitry Dergunov 11.73 Russia Sariki in Moscow 2020
469 Keaton Ellis 11.73 United States Slow N Steady Winter 2020
469 Kristóf Veres 11.73 Hungary Budapest Open 2020
469 Mateusz Szulik 11.73 Poland PST Biłgoraj 2020
469 Philipp Weyer 11.73 Germany Franconia Winter 2020
469 Rifa Octavian Himawan 11.73 Indonesia Jakarta Open 2020
476 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 11.74 Hong Kong Jieyang Winter 2020
476 Nicolas Gertner 11.74 France Savoie Open 2020
476 Ulysse Merlin 11.74 France Chelles Open 2020
479 Keaton Ellis 11.75 United States MLWGS Winter 2020
479 Ray Bai 11.75 United States Country Roads Martinsburg 2020
479 Ray Bai 11.75 United States Slow N Steady Winter 2020
482 Harry Savage 11.76 United Kingdom Fontwell Open 2020
482 Justin Mallari 11.76 United States Slow N Steady Winter 2020
482 Łukasz Burliga 11.76 Poland PST Biłgoraj 2020
482 Max Park 11.76 United States Mudd Winter 2020
482 Will Newhoff 11.76 United States SacCubing IX 2020
487 Feliks Zemdegs 11.77 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
487 Hong Seungbin 11.77 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
487 Keaton Ellis 11.77 United States Slow N Steady Winter 2020
487 Knut Skaug Haraldsen 11.77 Norway Bergen Open 2020
487 Simon Kalhofer 11.77 Germany Franconia Winter 2020
492 Bhargav Narasimhan 11.78 India Saraswati Open 2020
492 Dmitry Dergunov 11.78 Russia CCC Qualification SPB 2020
492 Linus Laurén 11.78 Finland Elisa Kulma Open 2020
492 Nicolas Gertner 11.78 France Istres Open 2020
492 Renan Gonçalves Melo 11.78 Brazil Manaus Plaza Open 2020
497 Bautista Bonazzola 11.79 Argentina UTN Bisiesto 2020
497 Karol Zakrzewski 11.79 Poland LLS III v2 2020
497 Yusheng Du (杜宇生) 11.79 China Shenzhen Good Morning 2020
500 Feliks Zemdegs 11.80 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
501 Bhargav Narasimhan 11.81 India Amrita Cube Open 2020
501 Juliette Sébastien 11.81 France Istres Open 2020
501 Zibo Xu (徐子博) 11.81 China Jieyang Winter 2020
504 Kevin Gerhardt 11.82 Germany Frankfurt Cube Days 2020
504 Michał Pleskowicz 11.82 Poland GLS Gdynia 2020
506 Brody Lassner 11.83 United States Copper Country Winter 2020
507 Antonie Paterakis 11.84 Netherlands Annuntia Open 2020
507 Nikhil Soares 11.84 India Saraswati Open 2020
509 Carter Kucala 11.85 United States North Star Cubing Challenge 2020
509 Joel Ulin 11.85 Sweden Södertälje New Year 2020
509 Matthew Cook 11.85 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
509 Theo Iván Goluboff 11.85 Argentina UTN Bisiesto 2020
513 Joseph Briggs 11.86 United Kingdom Fontwell Open 2020
513 Philipp Weyer 11.86 Germany Fontwell Open 2020
515 Feliks Zemdegs 11.87 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
516 Amos Nordman 11.88 Finland Helsinki Open 2020
516 Andrey Che 11.88 Russia CCC Qualification SPB 2020
516 Dwyane Ramos 11.88 New Zealand New Zealand Nationals 2020
516 Max Siauw 11.88 United States Downtown Vancouver Winter 2020
520 Paul Pleis 11.89 France Basel Open 2020
520 Sora Sato 11.89 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
522 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 11.90 Hong Kong Jieyang Winter 2020
522 Artem Ganzha 11.90 Russia Sariki in Moscow 2020
522 Michał Pleskowicz 11.90 Poland GLS Gdynia 2020
522 Pavel Galaktionov 11.90 Russia CCC Qualification SPB 2020
522 Ray Bai 11.90 United States Northern Neck Winter 2020
522 Sameer Aggarwal 11.90 United States Washington Championship 2020
522 Theodore Chow 11.90 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
529 Linus Laurén 11.91 Finland Helsinki Open 2020
529 Simon Kalhofer 11.91 Germany Franconia Winter 2020
531 Dmitry Dergunov 11.92 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
531 Feliks Zemdegs 11.92 Australia Turn Around Tassie 2020
531 Kevin Gerhardt 11.92 Germany Frankfurt Cube Days 2020
534 Bhargav Narasimhan 11.93 India Synocubix 2020
534 Ray Bai 11.93 United States Country Roads Martinsburg 2020
534 Ruihang Xu (许瑞航) 11.93 China Shenzhen Good Afternoon 2020
534 Sameer Aggarwal 11.93 United States Washington Championship 2020
538 Andrey Che 11.94 Russia CCC Qualification SPB 2020
538 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 11.94 Hong Kong Jieyang Winter 2020
538 He-Ping Zheng (鄭和平) 11.94 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
538 Martin Vædele Egdal 11.94 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
542 Artem Ganzha 11.95 Russia Sariki in Moscow 2020
542 Dmitry Dobrjakov 11.95 Russia CCC Qualification SPB 2020
542 Feliks Zemdegs 11.95 Australia Turn Around Tassie 2020
542 Jonathan Esparaz 11.95 Canada Leap to Barrie 2020
542 Linus Laurén 11.95 Finland Helsinki Open 2020
547 Knut Skaug Haraldsen 11.96 Norway Bergen Open 2020
547 Max Siauw 11.96 United States Downtown Vancouver Winter 2020
549 Dwyane Ramos 11.97 New Zealand New Zealand Nationals 2020
549 Feliks Zemdegs 11.97 Australia Turn Around Tassie 2020
549 Jonathan Esparaz 11.97 Canada Leap to Barrie 2020
549 Leo Borromeo 11.97 Philippines Cebu Open 2020
553 Keaton Ellis 11.98 United States Northern Neck Winter 2020
553 Sripad Sarma Katrapati 11.98 India CMI Tessellate Cube Open 2020
553 Zijian Cai (蔡子健) 11.98 China Jieyang Winter 2020
556 Andrey Che 11.99 Russia Sariki in Moscow 2020
556 Magdalena Pabisz 11.99 Poland Dragon Cubing 2020
556 Riley Dexter 11.99 Australia Turn Around Tassie 2020
559 Bautista Bonazzola 12.00 Argentina UTN Bisiesto 2020
559 Ilya Nazarov 12.00 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
561 Igor Ośmiałowski 12.01 Poland GLS Gdynia 2020
561 Justin Mallari 12.01 United States Slow N Steady Winter 2020
563 Farid Mikhailov 12.02 Kazakhstan Sariki in Moscow 2020
563 Jonatan Solheim 12.02 Norway Flatåsen Open 2020
563 Juliette Sébastien 12.02 France Chelles Open 2020
563 Keaton Ellis 12.02 United States Country Roads Martinsburg 2020
567 Asher Kim-Magierek 12.03 United States UBC Open 2020
567 Benjamín Ochoa 12.03 Peru Lima Cuberano 2020
567 Cornelius Dieckmann 12.03 Germany Franconia Winter 2020
567 Harry Savage 12.03 United Kingdom Guildford Open 2020
567 Jack Cai 12.03 Australia Melbourne Summer 2020
567 Juliette Sébastien 12.03 France Istres Open 2020
567 Łukasz Burliga 12.03 Poland LLS III v2 2020
574 Adhemar Mizushima 12.04 Bolivia Villa Rosita 2020
574 Arnav Arora 12.04 India BU Cube Open 2020
574 Dmitry Dobrjakov 12.04 Russia CCC Qualification SPB 2020
574 He-Ping Zheng (鄭和平) 12.04 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
574 Jose Polorhenzo Aquino 12.04 Philippines Cebu Open 2020
574 Luke Tycksen 12.04 United States Washington Championship 2020
574 Łukasz Burliga 12.04 Poland LLS III v2 2020
574 Paul Pleis 12.04 France Swisscubing Cup IV 2020
574 Ronak Narang 12.04 India MathSoc Delhi Open 2020
583 Michał Pleskowicz 12.05 Poland GLS Gdynia 2020
583 Paul Pleis 12.05 France Swisscubing Cup IV 2020
583 Ray Bai 12.05 United States Northern Neck Winter 2020
583 Shih-Hao Wang (王士豪) 12.05 Taiwan Taiwan Championship 2020
583 Simon Kalhofer 12.05 Germany Berlin Winter Cubing 2020
588 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 12.06 Hong Kong Jieyang Winter 2020
588 Artem Ganzha 12.06 Russia CCC Qualification SPB 2020
588 Cheng-Ying Lee (李承穎) 12.06 Taiwan Taiwan Championship 2020
588 Kyle Santucci 12.06 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
592 Dmitry Dobrjakov 12.07 Russia CCC Qualification SPB 2020
592 Feliks Zemdegs 12.07 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
592 Sean Belke 12.07 United States Slow N Steady Winter 2020
592 Ying Lin (林颖) 12.07 China Shenzhen Good Afternoon 2020
596 Andrey Che 12.08 Russia CCC Qualification SPB 2020
596 Hugo Spitz 12.08 France Basel Open 2020
596 Keaton Ellis 12.08 United States MLWGS Winter 2020
596 Keaton Ellis 12.08 United States MLWGS Winter 2020
596 Kristóf Veres 12.08 Hungary Budapest Open 2020
596 Marco Vorländer 12.08 Germany Annuntia Open 2020
596 Nikita Starodubov 12.08 Belarus Black Pawn in Brest 2020
596 Ruohan Qiu (邱若寒) 12.08 China Jieyang Winter 2020
596 Simon Kalhofer 12.08 Germany Franconia Winter 2020
596 Sripad Sarma Katrapati 12.08 India CMI Tessellate Cube Open 2020
596 Will Newhoff 12.08 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
607 Cameron Miller 12.09 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
607 Juliette Sébastien 12.09 France Savoie Open 2020
607 Kristóf Veres 12.09 Hungary Budapest Open 2020
610 Andrew Bae 12.10 United States Babylon Winter 2020
610 Bhargav Narasimhan 12.10 India Amrita Cube Open 2020
610 Hsiang-Kuang Zhuang (莊翔光) 12.10 Taiwan UCSD Winter 2020
610 Joseph Briggs 12.10 United Kingdom Fontwell Open 2020
610 Juliette Sébastien 12.10 France Savoie Open 2020
610 Łukasz Burliga 12.10 Poland PST Biłgoraj 2020
616 Andrey Che 12.11 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
616 Artem Ganzha 12.11 Russia Sariki in Moscow 2020
616 Bhargav Narasimhan 12.11 India Oculus Cube Open 2020
616 Louis de Mendonça 12.11 United Kingdom Guildford Open 2020
616 Pessi Ansaranta 12.11 Finland Elisa Kulma Open 2020
616 Zhouheng Sun (孙舟横) 12.11 China Bay Area Speedcubin' 24 2020
622 Beom San Kim (김범산) 12.12 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
622 Luke Garrett 12.12 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
622 Philipp Weyer 12.12 Germany Berlin Winter Cubing 2020
622 Philipp Weyer 12.12 Germany Franconia Winter 2020
626 Antonie Paterakis 12.13 Netherlands Annuntia Open 2020
626 Dmitry Zvyagintsev 12.13 Russia SPB Muffin 2020
626 Hsiang-Kuang Zhuang (莊翔光) 12.13 Taiwan UCSD Winter 2020
629 Ábris Galler 12.14 Hungary Budapest Open 2020
629 Bhargav Narasimhan 12.14 India Amrita Cube Open 2020
629 Grigoriy Barashkin 12.14 Russia Sariki in Moscow 2020
629 Kajetan Opach 12.14 Poland LLS III v2 2020
629 Knut Skaug Haraldsen 12.14 Norway Bergen Open 2020
629 Zhouheng Sun (孙舟横) 12.14 China UCSD Winter 2020
635 Juliette Sébastien 12.15 France Rouen Open 2020
635 Leo Borromeo 12.15 Philippines Cebu Open 2020
635 Michał Pleskowicz 12.15 Poland GLS Gdynia 2020
635 Patrick Hetco 12.15 Germany Frankfurt Cube Days 2020
635 Riley Dexter 12.15 Australia Turn Around Tassie 2020
635 Zhouheng Sun (孙舟横) 12.15 China Bay Area Speedcubin' 24 2020
635 Zibo Xu (徐子博) 12.15 China Jieyang Winter 2020
642 Andrey Che 12.16 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
642 Derek Hsieh 12.16 United States UCSD Winter 2020
642 Dmitry Dergunov 12.16 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
642 Elian Beguec 12.16 France Chelles Open 2020
642 Justin Mallari 12.16 United States Slow N Steady Winter 2020
642 Linus Laurén 12.16 Finland Helsinki Open 2020
648 Bhargav Narasimhan 12.17 India Amrita Cube Open 2020
648 Kajetan Opach 12.17 Poland GLS Gdynia 2020
648 Michał Pleskowicz 12.17 Poland GLS Gdynia 2020
648 Michał Rzewuski 12.17 Poland LLS III v2 2020
648 Pedro Alejandro Condo Tellez 12.17 Peru Lima Cuberano 2020
653 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 12.18 Hong Kong Jieyang Winter 2020
653 Luke Garrett 12.18 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
653 Tolga Kaan Kantarcı 12.18 Turkey İzmir Open 2020
656 Farid Mikhailov 12.19 Kazakhstan CCC Qualification SPB 2020
656 Przemysław Kaleta 12.19 Poland Dragon Cubing 2020
658 Bautista Bonazzola 12.20 Argentina UTN Bisiesto 2020
658 Graham Lively 12.20 United States Slow N Steady Winter 2020
658 Louis de Mendonça 12.20 United Kingdom Guildford Open 2020
658 Louis de Mendonça 12.20 United Kingdom Guildford Open 2020
658 Max Siauw 12.20 United States Downtown Vancouver Winter 2020
663 Andrey Che 12.21 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
663 Danila Ryabinin 12.21 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
663 János Bereczki 12.21 Romania Dragon Cubing 2020
663 Kristóf Veres 12.21 Hungary Osijek Open 2020
663 Linus Laurén 12.21 Finland Estonian Open 2020
663 Luke Garrett 12.21 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
663 Martin Vædele Egdal 12.21 Denmark Basel Open 2020
663 Sidharth Thachilath Sudheer 12.21 India Amrita Cube Open 2020
671 Juliette Sébastien 12.22 France Savoie Open 2020
672 Max Park 12.23 United States UCSD Winter 2020
672 Patrick Hetco 12.23 Germany Franconia Winter 2020
672 Will Newhoff 12.23 United States SacCubing IX 2020
672 Zhouheng Sun (孙舟横) 12.23 China UCSD Winter 2020
676 Simon Kalhofer 12.24 Germany Franconia Winter 2020
677 Arnav Arora 12.25 India BU Cube Open 2020
677 Bhargav Narasimhan 12.25 India Saraswati Open 2020
677 Jeff Oneil Magallanes Agüero 12.25 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
677 Mikus Lembergs 12.25 Latvia Berlin Winter Cubing 2020
677 Patrick Hetco 12.25 Germany Frankfurt Cube Days 2020
677 Ryan Wu 12.25 Canada Canandaigua Winter 2020
677 Taoran Chen (陈陶然) 12.25 China Jieyang Winter 2020
684 Dmitry Dergunov 12.26 Russia CCC Qualification SPB 2020
684 Maksym Yeli (Максим Єлі) 12.26 Ukraine CCC Qualification SPB 2020
684 Sei Sugama (洲鎌星) 12.26 Japan Kanazawa Open 2020
684 Zijian Cai (蔡子健) 12.26 China Shenzhen Good Morning 2020
688 Cornelius Dieckmann 12.27 Germany Franconia Winter 2020
688 Dante Wallin Arvidsson 12.27 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
688 Keaton Ellis 12.27 United States Country Roads Martinsburg 2020
691 Danila Rogozhnikov (Данила Рогожников) 12.28 Russia CCC Qualification Kazan 2020
691 Juliette Sébastien 12.28 France Chelles Open 2020
691 Knut Skaug Haraldsen 12.28 Norway Bergen Open 2020
694 Federico Da Fonseca 12.29 Argentina Hernando Summer 2020
694 Heewon Seo 12.29 United States Cubing with Manatees 2020
694 Juliette Sébastien 12.29 France Rouen Open 2020
694 Kyyarkhan Nikolaev 12.29 Russia Sariki in Moscow 2020
694 Mohammed Aiman Koli 12.29 India Oculus Cube Open 2020
699 Antonie Paterakis 12.30 Netherlands Annuntia Open 2020
699 Brody Lassner 12.30 United States Copper Country Winter 2020
699 Christopher Yen 12.30 United States SacCubing IX 2020
699 Joseph Briggs 12.30 United Kingdom Fontwell Open 2020
699 Simon Kalhofer 12.30 Germany Frankfurt Cube Days 2020
704 Artem Ganzha 12.31 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
704 Isaac Langer 12.31 United States SacCubing IX 2020
706 Amos Nordman 12.32 Finland Helsinki Open 2020
706 Ivan Polkanov (Иван Полканов) 12.32 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
706 Karol Zakrzewski 12.32 Poland Dragon Cubing 2020
706 Martin Vædele Egdal 12.32 Denmark Basel Open 2020
706 Mats Valk 12.32 Netherlands Dutch Masters 2020
706 Paul Pleis 12.32 France Swisscubing Cup IV 2020
712 Eric Zhao 12.33 United States Slow N Steady Winter 2020
712 Feliks Zemdegs 12.33 Australia Turn Around Tassie 2020
712 János Bereczki 12.33 Romania Budapest Open 2020
712 Pavel Galaktionov 12.33 Russia CCC Qualification SPB 2020
712 Tommy Kiprillis 12.33 Australia Melbourne Summer 2020
717 Keaton Ellis 12.34 United States Country Roads Martinsburg 2020
717 Stephen Huan 12.34 United States Northern Neck Winter 2020
719 Feliks Zemdegs 12.35 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
719 Knut Skaug Haraldsen 12.35 Norway Flatåsen Open 2020
719 Philipp Weyer 12.35 Germany Chelles Open 2020
722 John Bacouël 12.36 France Rouen Open 2020
722 Juliette Sébastien 12.36 France Istres Open 2020
722 Ray Bai 12.36 United States Slow N Steady Winter 2020
725 Artem Ganzha 12.37 Russia Sariki in Moscow 2020
725 Justin Mallari 12.37 United States Country Roads Martinsburg 2020
725 Karol Zakrzewski 12.37 Poland Dragon Cubing 2020
725 Karol Zakrzewski 12.37 Poland Dragon Cubing 2020
725 Lucas Déglise 12.37 France Chelles Open 2020
725 Pessi Ansaranta 12.37 Finland Helsinki Open 2020
725 Philipp Weyer 12.37 Germany Franconia Winter 2020
725 Tommy Cherry 12.37 United States Cubing with Manatees 2020
733 Andrey Che 12.38 Russia CCC Qualification SPB 2020
733 Igor Ośmiałowski 12.38 Poland GLS Gdynia 2020
733 Justin Mallari 12.38 United States Country Roads Martinsburg 2020
733 Kajetan Opach 12.38 Poland GLS Gdynia 2020
733 Keaton Ellis 12.38 United States Slow N Steady Winter 2020
733 Kristóf Veres 12.38 Hungary Osijek Open 2020
733 Luke Garrett 12.38 United States Imagination Station 2020
733 Martin Vædele Egdal 12.38 Denmark Basel Open 2020
733 Nicolas Gertner 12.38 France Savoie Open 2020
733 Peiyan Li (利沛焰) 12.38 China Jieyang Winter 2020
733 Rodrigo Paz Vaca 12.38 Bolivia Villa Rosita 2020
744 Asher Kim-Magierek 12.39 United States UBC Open 2020
744 Danila Rogozhnikov (Данила Рогожников) 12.39 Russia Tyumen Cube Fest 2020
744 Hugo Spitz 12.39 France Basel Open 2020
744 Max Siauw 12.39 United States Washington Championship 2020
744 Qingbin Chen (陈庆斌) 12.39 China Shenzhen Good Morning 2020
744 Sean Hartman 12.39 United States Cubing with Manatees 2020
744 Shaun Mack 12.39 United States Slow N Steady Winter 2020
744 Vladislav Kaminskiy 12.39 Belarus Black Pawn in Brest 2020
752 Alexey Zharikov 12.40 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
752 Bhargav Narasimhan 12.40 India Oculus Cube Open 2020
752 János Bereczki 12.40 Romania Dragon Cubing 2020
752 Jose Polorhenzo Aquino 12.40 Philippines Cebu Open 2020
756 Chris Mills 12.41 United Kingdom Guildford Open 2020
756 Ilya Nazarov 12.41 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
756 Keaton Ellis 12.41 United States Country Roads Martinsburg 2020
756 Matthew Lee 12.41 Canada Leap to Barrie 2020
756 Ryan Wu 12.41 Canada Leap to Barrie 2020
761 Alexander Bashutkin 12.42 Russia CCC Qualification Kazan 2020
761 Dmitry Zvyagintsev 12.42 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
761 Dwyane Ramos 12.42 New Zealand New Zealand Nationals 2020
761 Max Siauw 12.42 United States UBC Open 2020
761 Róbert Maróti 12.42 Hungary Osijek Open 2020
766 Antonie Paterakis 12.43 Netherlands Annuntia Open 2020
766 Kyyarkhan Nikolaev 12.43 Russia CCC Qualification SPB 2020
766 Patrick Hetco 12.43 Germany Frankfurt Cube Days 2020
769 Kristóf Veres 12.44 Hungary Osijek Open 2020
769 Linus Laurén 12.44 Finland Elisa Kulma Open 2020
769 Martin Vædele Egdal 12.44 Denmark Basel Open 2020
769 Pavel Galaktionov 12.44 Russia SPB Muffin 2020
769 Pessi Ansaranta 12.44 Finland Helsinki Open 2020
774 Joonas Silvennoinen 12.45 Finland Elisa Kulma Open 2020
774 Joshua Feran 12.45 United States North Star Cubing Challenge 2020
774 Keaton Ellis 12.45 United States Northern Neck Winter 2020
774 Łukasz Burliga 12.45 Poland PST Biłgoraj 2020
774 Zijian Cai (蔡子健) 12.45 China Jieyang Winter 2020
779 Amos Nordman 12.46 Finland Helsinki Open 2020
779 Andrey Che 12.46 Russia Sariki in Moscow 2020
779 Dmitry Dergunov 12.46 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
779 János Bereczki 12.46 Romania Dragon Cubing 2020
779 Joaquin Abarca 12.46 Canada Canandaigua Winter 2020
779 Keaton Ellis 12.46 United States Slow N Steady Winter 2020
779 Martin Vædele Egdal 12.46 Denmark Greve Gymnasium 2020
779 Rifa Octavian Himawan 12.46 Indonesia Jakarta Open 2020
787 Dmitry Dergunov 12.47 Russia Sariki in Moscow 2020
787 George Scholey 12.47 United Kingdom Manchester Open 2020
787 Philipp Weyer 12.47 Germany Chelles Open 2020
787 Yue Shen (申粤) 12.47 China Shenzhen Good Afternoon 2020
791 Brody Lassner 12.48 United States North Star Cubing Challenge 2020
791 Paul Pleis 12.48 France Swisscubing Cup IV 2020
791 Rodrigo Paz Vaca 12.48 Bolivia Villa Rosita 2020
794 Bautista Bonazzola 12.49 Argentina UTN Bisiesto 2020
794 Hsiang-Kuang Zhuang (莊翔光) 12.49 Taiwan UCSD Winter 2020
794 Philipp Weyer 12.49 Germany Fontwell Open 2020
797 Alexey Zharikov 12.50 Russia Sariki in Moscow 2020
797 Antonie Paterakis 12.50 Netherlands Annuntia Open 2020
797 Kenny Zhong 12.50 Canada Washington Championship 2020
797 Philipp Weyer 12.50 Germany Chelles Open 2020
801 Bhargav Narasimhan 12.51 India Saraswati Open 2020
801 Philipp Weyer 12.51 Germany Chelles Open 2020
801 Przemysław Kaleta 12.51 Poland LLS III v2 2020
804 Igor Ośmiałowski 12.52 Poland GLS Gdynia 2020
804 Ivan Polkanov (Иван Полканов) 12.52 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
804 Kaur Tuule 12.52 Estonia Estonian Open 2020
804 Maksym Yeli (Максим Єлі) 12.52 Ukraine CCC Qualification SPB 2020
804 Timur Imanov 12.52 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
809 Juan David Carmona Vásquez 12.53 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
809 Kenny Zhong 12.53 Canada UBC Open 2020
809 Ray Bai 12.53 United States Country Roads Martinsburg 2020
812 Joaquin Abarca 12.54 Canada Leap to Barrie 2020
812 Zijian Cai (蔡子健) 12.54 China Jieyang Winter 2020
814 Artem Ganzha 12.55 Russia Sariki in Moscow 2020
814 János Bereczki 12.55 Romania LLS III v2 2020
814 Karol Zakrzewski 12.55 Poland LLS III v2 2020
814 Łukasz Burliga 12.55 Poland LLS III v2 2020
814 Nicolas Gertner 12.55 France Chelles Open 2020
814 Patrick Ponce 12.55 United States Canandaigua Winter 2020
814 Ying Lin (林颖) 12.55 China Jieyang Winter 2020
821 Aryan Chhabra 12.56 India MathSoc Delhi Open 2020
821 Kajetan Opach 12.56 Poland PST Biłgoraj 2020
821 Knut Skaug Haraldsen 12.56 Norway Flatåsen Open 2020
821 Matthew Lee 12.56 Canada Leap to Barrie 2020
821 Ray Bai 12.56 United States Slow N Steady Winter 2020
821 Ryan Wu 12.56 Canada Leap to Barrie 2020
827 Dante Wallin Arvidsson 12.57 Sweden Södertälje New Year 2020
827 Dmitry Zvyagintsev 12.57 Russia CCC Qualification SPB 2020
827 Nicolas Gertner 12.57 France Chelles Open 2020
827 Pavel Yushkevich 12.57 Belarus Black Pawn in Brest 2020
827 Yoo-chan Hong (홍유찬) 12.57 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
832 Andrey Che 12.58 Russia Sariki in Moscow 2020
832 Dante Wallin Arvidsson 12.58 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
832 Dmitry Zvyagintsev 12.58 Russia SPB Muffin 2020
832 Przemysław Kaleta 12.58 Poland Dragon Cubing 2020
836 Olivier Vos 12.59 Netherlands Dutch Masters 2020
836 Raymond Goslow 12.59 United States Country Roads Martinsburg 2020
838 Bhargav Narasimhan 12.60 India Oculus Cube Open 2020
838 Kunal Oak 12.60 India BU Cube Open 2020
838 Lucas Déglise 12.60 France Istres Open 2020
838 Ryland Wilson 12.60 United States MLWGS Winter 2020
838 Shivam Bansal 12.60 India IIT Roorkee Open 2020
843 Aarin Manik 12.61 United Kingdom Saraswati Open 2020
843 Bhargav Narasimhan 12.61 India Synocubix 2020
843 Hubert Badocha 12.61 Poland LLS III v2 2020
843 Hubert Badocha 12.61 Poland LLS III v2 2020
843 Juliette Sébastien 12.61 France Savoie Open 2020
843 Matty Hiroto Inaba 12.61 United States Hawaii Big Island 2020
843 Samir Homsi 12.61 Turkey Turkish Cubing Tour Ankara 2020
843 Simon Kalhofer 12.61 Germany Berlin Winter Cubing 2020
843 Tobias Peter 12.61 Switzerland Swisscubing Cup I 2020
843 Ujjawal Pabreja 12.61 India IIT Roorkee Open 2020
843 Yoo-chan Hong (홍유찬) 12.61 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
843 Zhouheng Sun (孙舟横) 12.61 China UCSD Winter 2020
855 Adhemar Mizushima 12.62 Bolivia Villa Rosita 2020
855 Kavin Tangtartharakul 12.62 United States UCSD Winter 2020
855 Max Park 12.62 United States Mudd Winter 2020
855 Mohammed Aiman Koli 12.62 India Saraswati Open 2020
855 Philipp Weyer 12.62 Germany Berlin Winter Cubing 2020
855 Victor Colin 12.62 France Chelles Open 2020
861 Helmer Ewert 12.63 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
861 Matthew Lee 12.63 Canada Leap to Barrie 2020
861 Max Siauw 12.63 United States Washington Championship 2020
861 Michał Pleskowicz 12.63 Poland GLS Gdynia 2020
861 Nitin Nathan 12.63 United States CMI Tessellate Cube Open 2020
861 Philipp Weyer 12.63 Germany Fontwell Open 2020
861 Seth Ferry 12.63 Australia Adelaide Summer 2020
868 Michał Pleskowicz 12.64 Poland GLS Gdynia 2020
868 Nicolas Gertner 12.64 France Istres Open 2020
868 Theo Iván Goluboff 12.64 Argentina Hernando Summer 2020
868 Ulysse Merlin 12.64 France Chelles Open 2020
868 Vladislav Kaminskiy 12.64 Belarus Black Pawn in Brest 2020
873 János Bereczki 12.65 Romania Dragon Cubing 2020
873 Luke Garrett 12.65 United States Imagination Station 2020
873 Luke Garrett 12.65 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
873 Pavel Yushkevich 12.65 Belarus Black Pawn in Brest 2020
873 Sei Sugama (洲鎌星) 12.65 Japan Kanazawa Open 2020
878 Cameron Miller 12.66 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
878 Derek Tat 12.66 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
878 Farid Mikhailov 12.66 Kazakhstan Sariki in Moscow 2020
878 He-Ping Zheng (鄭和平) 12.66 Taiwan Taiwan Championship 2020
878 Joel Ulin 12.66 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
878 Karol Zakrzewski 12.66 Poland LLS III v2 2020
878 Seung Hyuk Nahm (남승혁) 12.66 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
878 Timur Imanov 12.66 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
878 Viljo Elo 12.66 Finland Helsinki Open 2020
887 Kim Roger Høyland Larsen 12.67 Norway Bergen Open 2020
887 Matthew Lee 12.67 Canada Leap to Barrie 2020
887 Mika Smulders 12.67 Netherlands Dutch Masters 2020
887 Olivier Vos 12.67 Netherlands Star Cubing Nijmegen 2020
887 Sameer Aggarwal 12.67 United States UBC Open 2020
892 He-Ping Zheng (鄭和平) 12.68 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
892 Juliette Sébastien 12.68 France Rouen Open 2020
892 Kai-Wen Wang (王楷文) 12.68 Taiwan Taiwan Championship 2020
892 Martin Vædele Egdal 12.68 Denmark Lonely Denmark 2020
892 Philipp Weyer 12.68 Germany Chelles Open 2020
892 Vladislav Kaminskiy 12.68 Belarus Black Pawn in Brest 2020
898 Alexey Zharikov 12.69 Russia Sariki in Moscow 2020
898 Tommy Kiprillis 12.69 Australia Melbourne Summer 2020
900 Austin Chuong 12.70 Canada UBC Open 2020
900 Daniel Karnaukh 12.70 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
900 Fabio Schwandt 12.70 United Kingdom Guildford Open 2020
900 Simon Kalhofer 12.70 Germany Frankfurt Cube Days 2020
900 Tolga Kaan Kantarcı 12.70 Turkey İzmir Open 2020
905 Andrey Che 12.71 Russia Sariki in Moscow 2020
905 János Bereczki 12.71 Romania Budapest Open 2020
905 Luke Garrett 12.71 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
905 Luke Garrett 12.71 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
905 Simon Kalhofer 12.71 Germany Franconia Winter 2020
905 Theo Iván Goluboff 12.71 Argentina UTN Bisiesto 2020
911 Harry Savage 12.72 United Kingdom Guildford Open 2020
911 Joel Ulin 12.72 Sweden Södertälje New Year 2020
911 Mika Smulders 12.72 Netherlands Star Cubing Nijmegen 2020
914 Jiayu Wang (王佳宇) 12.73 China Shenzhen Good Morning 2020
914 Justin Mallari 12.73 United States Country Roads Martinsburg 2020
914 Yusheng Du (杜宇生) 12.73 China Shenzhen Good Morning 2020
917 Caleb Clark 12.74 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
917 Keaton Ellis 12.74 United States MLWGS Winter 2020
917 Magdalena Pabisz 12.74 Poland PST LLS Lublin 2020
920 Damián Campos 12.75 Argentina UTN Bisiesto 2020
920 Ilya Nazarov 12.75 Russia Sariki in Moscow 2020
920 Mats Valk 12.75 Netherlands Dutch Masters 2020
920 Sean Hartman 12.75 United States Cubing with Manatees 2020
924 Feliks Zemdegs 12.76 Australia Melbourne Summer 2020
924 Kajetan Opach 12.76 Poland GLS Gdynia 2020
924 Mateusz Szulik 12.76 Poland PST Biłgoraj 2020
927 Elian Beguec 12.77 France Rouen Open 2020
927 Kristóf Veres 12.77 Hungary Budapest Open 2020
927 Mats Valk 12.77 Netherlands Dutch Masters 2020
930 Danila Rogozhnikov (Данила Рогожников) 12.78 Russia Izhevsk Winter Cube 2020
930 Justin Mallari 12.78 United States Slow N Steady Winter 2020
930 Olivier Vos 12.78 Netherlands Annuntia Open 2020
930 Ray Bai 12.78 United States Slow N Steady Winter 2020
930 Sameer Aggarwal 12.78 United States UBC Open 2020
930 Simon Kalhofer 12.78 Germany Berlin Winter Cubing 2020
930 Timur Imanov 12.78 Russia Sariki in Moscow 2020
930 Zibo Xu (徐子博) 12.78 China Jieyang Winter 2020
938 Justin Mallari 12.79 United States Slow N Steady Winter 2020
938 Keaton Ellis 12.79 United States Slow N Steady Winter 2020
938 Max Siauw 12.79 United States UBC Open 2020
941 Cian-Jyun Yang (楊謙君) 12.80 Taiwan Taiwan Championship 2020
941 Nithin Babu 12.80 India CMI Tessellate Cube Open 2020
941 Noah Swor 12.80 United States Cubing with Manatees 2020
941 Shaun Mack 12.80 United States Slow N Steady Winter 2020
941 Simon Kalhofer 12.80 Germany Franconia Winter 2020
946 Bautista Bonazzola 12.81 Argentina UTN Bisiesto 2020
946 Ray Bai 12.81 United States Northern Neck Winter 2020
946 Zhao-Zhe Zhong (鍾肇哲) 12.81 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
949 Doyul Kim (김도율) 12.82 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
949 Kyyarkhan Nikolaev 12.82 Russia Sariki in Moscow 2020
949 Lucas Déglise 12.82 France Chelles Open 2020
949 Qingbin Chen (陈庆斌) 12.82 China Shenzhen Good Morning 2020
949 Stephen Huan 12.82 United States Northern Neck Winter 2020
954 Andrey Che 12.83 Russia Sariki in Moscow 2020
954 Tobias Peter 12.83 Switzerland Swisscubing Cup II 2020
956 Aarin Manik 12.84 United Kingdom Saraswati Open 2020
956 Christopher Yen 12.84 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
956 Darren Johan 12.84 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
956 Ivan Polkanov (Иван Полканов) 12.84 Russia Sariki in Moscow 2020
956 Louis de Mendonça 12.84 United Kingdom Guildford Open 2020
956 Ray Bai 12.84 United States Slow N Steady Winter 2020
956 Sean Belke 12.84 United States Slow N Steady Winter 2020
963 Heidi Chan 12.85 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
963 Jakob Gunnarsson 12.85 Sweden Greve Gymnasium 2020
963 Karol Zakrzewski 12.85 Poland PST Biłgoraj 2020
963 Luke Tycksen 12.85 United States Washington Championship 2020
963 Sameer Aggarwal 12.85 United States UBC Open 2020
968 Joseph Briggs 12.86 United Kingdom Fontwell Open 2020
968 Kai-Wen Wang (王楷文) 12.86 Taiwan Taiwan Championship 2020
968 Keaton Ellis 12.86 United States Slow N Steady Winter 2020
968 Ray Bai 12.86 United States Slow N Steady Winter 2020
972 Danny SungIn Park 12.87 Republic of Korea UCSD Winter 2020
972 Eli Jay 12.87 United Kingdom Guildford Open 2020
972 He-Ping Zheng (鄭和平) 12.87 Taiwan Taiwan Championship 2020
972 Henry Helmuth 12.87 United States UCSD Winter 2020
972 Jack Cai 12.87 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
972 Kevin Gerhardt 12.87 Germany Frankfurt Cube Days 2020
972 Pierre Meunier 12.87 France Chelles Open 2020
972 Sripad Sarma Katrapati 12.87 India CMI Tessellate Cube Open 2020
980 Bhargav Narasimhan 12.88 India Saraswati Open 2020
980 Harry Savage 12.88 United Kingdom Fontwell Open 2020
980 Leo Borromeo 12.88 Philippines Cebu Open 2020
980 Muhammed Shehzad Khan 12.88 India Amrita Cube Open 2020
980 Ulrik Bredland 12.88 Norway Sandnes Open 2020
985 Alexey Kislovskiy 12.89 Russia CCC Qualification Kazan 2020
985 Allen John 12.89 India Amrita Cube Open 2020
985 Artem Ganzha 12.89 Russia Sariki in Moscow 2020
985 Jan Zych 12.89 Poland Dragon Cubing 2020
985 Keaton Ellis 12.89 United States Northern Neck Winter 2020
985 Łukasz Burliga 12.89 Poland LLS III v2 2020
985 Magdalena Pabisz 12.89 Poland PST LLS Lublin 2020
985 Martin Vædele Egdal 12.89 Denmark Lonely Denmark 2020
985 Nicolas Gertner 12.89 France Savoie Open 2020
985 Noah Kraft 12.89 Germany Frankfurt Cube Days 2020
985 Pessi Ansaranta 12.89 Finland Elisa Kulma Open 2020
996 Dmitry Dergunov 12.90 Russia Sariki in Moscow 2020
996 Łukasz Burliga 12.90 Poland Dragon Cubing 2020
996 Mats Valk 12.90 Netherlands Star Cubing Nijmegen 2020
996 Pablo Contreras 12.90 France Chelles Open 2020
996 Paul Pleis 12.90 France Swisscubing Cup IV 2020