Croatian Nationals 2019


Date
Aug 31 - Sep 1, 2019
City
Osijek, Croatia
Venue

Ekonomski fakultet u Osijeku

Address
Trg Ljudevita Gaja 7, 31000, Osijek
Details

Natjecanje će biti održano u dvorani broj 3. / Competition will be held in the hall number 3.

Organizers
David Vujasić, Dominik Vidaković, Filip Vuković, and Toni Varga
WCA Delegate
Dominik Vidaković
Contact

kontakt@speedcubinghrvatska.hr

Download all the competition's details as PDF here.
Information

(HR)

Croatian Nationals 2019 je trinaesto natjecanje po redu koje se održava u Hrvatskoj od 2011. godine. Bilo tko može sudjelovati, bez obzira na nacionalnost i starost, no svatko mora biti upoznat s WCA Pravilnikom.

Natjecanje je pod organizacijom Udruge Speedcubing Hrvatska. Kotizacija pokriva trošak organizacije i najma prostora. Mogući višak kotizacije ide u svrhu razvitka Udruge Speedcubing Hrvatska. Članovi Udruge Speedcubing Hrvatska ostvaruju 25% popusta na kotizaciju. Također, natjecanje je priznato kao Nacionalno Prvenstvo te će se dijeliti nagrade za najbolja 3 Hrvata u svim disciplinama.


(EN)

Croatian Nationals 2019 is the 13th speedcubing competition being held in Croatia since 2011. Anyone can participate, no matter which nationality or age they are, but they need to be familiar with the WCA Regulations.

This competition is being organized by the Speedcubing Association Croatia. Registration fee covers the cost of the organization and venue rental. Any extra money goes directly to support Speedcubing Association Croatia. Members of Speedcubing Association Croatia have 25% discount on the registration fee. This competition is also recognized as Croatian National Championship and top 3 Croatians in all events will be additionally awarded, alongside regular podiums.

Events
Main event
Competitors
46
Registration period

Online registration opened and closed .

Registration requirements
This competition is over, click here to display the registration requirements it used.
Create a WCA account here if you don't have one.
If this is not your first competition, associate your WCA ID to your WCA account here.
Register for this competition here.
There is a competitor limit of 60 competitors.
The base registration fee for this competition is 100 kn (Croatian Kuna).
Registration fees won't be refunded under any circumstance.
No on the spot registrations will be accepted.
Spectators can attend for free.

Kompletna registracija je prihvaćena onoga trenutka kada je Vaš WCA ID spojen s Vašim WCA računom ili za natjecatelja koji se još nije natjecao, ali je ispunio svoj WCA račun sa svim podacima koji sadržavaju sve osobne podatke. Prihvaćanje kompletnih registracija ide po sistemu "tko prvi, njegovo", što znači tko se među prvima registrira, dobija prihvaćenu registraciju.

Registracija se isključivo prihvaća ako je plaćena na žiro račun te ako je registracija preko WCA stranice u potpunosti valjana i ispunjena.

Kotizacija za ovo natjecanje iznosi ravno 100 HRK (članovi Udruge plaćaju 75 HRK), koja se plaća direktno na žiro račun Udruge Speedcubing Hrvatska, bez obzira u koliko disciplina se natječete.

Kako platiti? Pratite upute na: Registracija i plaćanje


We consider a registration complete, when the WCA ID has been connected to the WCA account, or if the competitor has not competed before, but has a complete WCA account, providing all the personal data. Accepting completed registrations are on a first come first serve basis.

Registration is considered full if you paid full registration fee to the bank account and if your WCA registration (via website) is fully correct and valid.

The registration fee is 100 HRK flat (75 HRK for members of Speedcubing Association Croatia), which must be paid online via bank transfer to Speedcubing Hrvatska, no matter in how many events you will compete.

How to pay? Follow the instructions here: Registration & Payment

Highlights
Click here to display the highlights of the competition.

Alwin Rölz won with an average of 8.90 seconds in the 3x3x3 Cube event. David Vujasić finished second (9.45) and Róbert Maróti finished third (9.56).

3x3x3 Cube Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alwin Rölz 7.43 8.90 Switzerland 7.608.507.4311.8810.60
2 David Vujasić 9.16 9.45 Croatia 11.829.239.169.179.95
3 Róbert Maróti 8.70 9.56 Hungary 9.999.988.709.489.22
4 Lir Ukaj 8.75 9.86 Kosovo 11.7010.918.759.519.16
5 Viktor Kalmar 9.22 9.87 Austria 10.439.799.409.2211.23
6 Bence Barát 9.71 10.14 Hungary 10.8710.629.719.7410.07
7 Bálint Csengő 9.93 10.56 Hungary 10.819.9310.1510.7211.08
8 Alexey Tsvetkov 9.40 10.61 Russia 12.4510.709.4011.0210.12
9 Dominik Vidaković 10.03 11.04 Croatia 12.3510.0310.0310.7513.43
10 Aleksa Radovanović 9.98 11.52 Serbia 9.9812.1013.8511.8410.63

3x3x3 Cube Second round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alwin Rölz 6.85 9.00 Switzerland 8.089.709.529.416.85
2 Lir Ukaj 7.70 9.08 Kosovo 10.649.047.709.688.51
3 Róbert Maróti 8.97 9.68 Hungary 9.3410.709.00DNF8.97
4 Viktor Kalmar 8.78 10.02 Austria 11.9010.0810.349.658.78
5 Bence Barát 9.12 10.16 Hungary 9.409.1211.2112.269.86
6 David Vujasić 7.83 10.31 Croatia 16.339.2710.587.8311.07
7 Bálint Csengő 10.27 10.77 Hungary 10.2710.6810.4716.4911.15
8 Alexey Tsvetkov 10.44 11.12 Russia 11.3916.4710.9111.0610.44
9 Dominik Vidaković 10.46 11.24 Croatia 11.2710.6411.8110.4612.06
10 Aleksa Radovanović 9.92 11.55 Serbia 15.299.9210.3912.7711.50
11 Mihajlo Sremac 10.52 12.15 Serbia 11.9511.6210.5212.8813.47
12 Kornél Vermes 10.25 12.32 Hungary 14.2710.2514.1412.1710.65
13 Nedim Bečić 11.67 12.79 Bosnia and Herzegovina 11.6712.7813.0212.5620.67
14 Gjorgji Cheshmedjievski 11.87 12.84 North Macedonia 12.2711.8712.0614.2414.20
15 Toni Varga 10.83 13.03 Croatia 10.8313.5313.4316.6712.14
16 Bence Kiácz 11.21 13.12 Hungary 16.0011.8211.2113.6513.90
17 Dániel Varga 8.86 13.19 Hungary 8.8615.9012.2011.9415.43
18 David Tanasković 11.39 13.29 Bosnia and Herzegovina 13.8614.1811.3911.8215.52
19 Lucijan Cvijetović 11.81 13.42 Croatia 14.7612.4011.8113.0915.04
20 Borna Sudar 11.76 14.20 Croatia 15.3413.78DNF11.7613.49
21 Luka Stošić 12.85 14.66 Serbia 13.9116.69DNF12.8513.39
22 Hrvoje Mavriček 13.61 14.68 Croatia 13.7017.6113.6115.5614.79
23 Filip Vuković 9.51 14.76 Croatia 14.73DNF13.4816.069.51
24 Balázs Polyák 13.77 14.94 Hungary 15.3814.1013.7715.7315.35
25 Dušan Zakelšek 11.68 14.98 Slovenia 16.9911.6816.8913.2114.84
26 Matej Marković 11.82 15.59 Croatia 16.6815.7411.8217.0314.36
27 Deny Čvek 13.46 15.79 Croatia 16.1131.4913.4616.4814.77
28 Dominik Hoić 12.09 19.52 Croatia 13.2529.08DNF12.0916.24
29 Lovro Gladić 14.15 DNF Croatia 14.1514.99DNFDNF14.50
30 Tibor Brestovac 16.45 DNF Croatia DNF16.45DNF17.4018.14

3x3x3 Cube First round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Róbert Maróti 6.01 NR 8.49 Hungary 9.276.017.5511.058.65
2 Lir Ukaj 6.98 NR 8.90 Kosovo 6.987.488.2410.9711.48
3 Alwin Rölz 7.72 9.60 Switzerland 12.817.728.4111.618.79
4 Bence Barát 8.44 9.77 Hungary 9.2711.008.4411.429.03
5 Viktor Kalmar 8.42 9.84 Austria 9.4611.2310.389.688.42
6 Aleksa Radovanović 8.89 10.24 Serbia 12.959.799.1211.818.89
7 David Vujasić 9.71 10.38 Croatia 12.039.7111.079.9510.11
8 Kornél Vermes 9.64 10.92 Hungary 9.6413.4411.0410.7710.96
9 Dominik Vidaković 10.04 11.13 Croatia 11.2411.7010.0410.4512.37
10 Bálint Csengő 8.72 11.32 Hungary 10.6912.8210.4514.468.72
11 Dominik Hoić 9.71 11.56 Croatia 12.0514.7511.5111.119.71
12 Dániel Varga 10.22 11.59 Hungary 11.8712.2510.6410.2212.77
13 Alexey Tsvetkov 10.66 11.82 Russia 10.6611.8913.4812.2311.33
14 Gjorgji Cheshmedjievski 12.25 12.65 North Macedonia 12.3212.2512.6313.0113.68
15 Toni Varga 11.08 12.73 Croatia 12.7812.8311.0812.7112.70
16 Bence Kiácz 10.02 13.43 Hungary 13.1013.9810.0217.1913.22
17 Mihajlo Sremac 12.88 13.72 Serbia 13.0412.8813.3314.8614.79
18 Lucijan Cvijetović 10.44 13.85 Croatia 14.57DNF10.4412.3214.66
19 David Tanasković 13.65 13.99 Bosnia and Herzegovina 16.3913.6814.4213.6513.88
20 Filip Vuković 12.60 14.39 Croatia 16.4013.0912.6015.7314.36
21 Matej Marković 13.36 14.65 Croatia 16.0614.6413.4215.9013.36
22 Balázs Polyák 13.48 14.80 Hungary 14.7218.0214.1915.4813.48
23 Borna Sudar 13.07 14.85 Croatia 13.9915.9916.2514.5713.07
24 Tibor Brestovac 13.89 14.99 Croatia 13.9215.5515.5113.89DNF
25 Luka Stošić 12.43 15.13 Serbia 12.4315.6915.7117.4413.98
26 Hrvoje Mavriček 13.77 15.20 Croatia 15.9315.9414.8014.8713.77
27 Deny Čvek 14.45 15.28 Croatia 16.2822.6614.8914.6614.45
28 Nedim Bečić 12.74 15.37 Bosnia and Herzegovina 17.9615.9614.4912.7415.66
29 Dušan Zakelšek 13.13 15.47 Slovenia 14.8114.9418.2016.6613.13
30 Lovro Gladić 14.14 15.48 Croatia 14.87DNF16.7914.7914.14
31 Jakov Ljubicic 12.97 15.70 Serbia 16.4112.9716.3818.4714.32
32 Matej Marčok 12.85 16.40 Serbia 16.1819.1012.8516.9816.03
33 Olivera Radovanović 11.56 16.73 Serbia 16.4217.5516.2118.5811.56
34 Viktor Majdandžić 16.64 19.87 Croatia 19.3322.77DNF17.5016.64
35 Franko Gebauer 16.16 21.23 Croatia 25.8720.0423.9016.1619.74
36 Petar Arambašić 19.21 23.43 Croatia 22.4326.2219.2121.6327.30
37 Fran Žarko 21.30 23.63 Croatia 25.6624.4724.2422.1721.30
38 Nikita Ivanovic 22.76 26.66 Serbia 26.0430.6922.7627.8826.06
39 Luka Gabriel Čuljak 24.54 28.65 Croatia 27.1828.0730.6924.54DNF
40 Gregor Đuras 25.21 30.11 Croatia 35.3531.6731.8725.2126.80
41 Mario Bašić 23.43 30.32 Croatia 31.9723.4329.8529.6731.45
42 Marko Benaković 30.30 35.06 Croatia 30.3034.2734.2442.4736.66
43 Dino Legčević 31.28 35.55 Croatia 45.7431.2836.6533.8736.13
44 Karla Crljenić 1:03.62 1:10.10 Croatia 1:15.521:14.861:04.331:11.121:03.62
45 Klara Marković 1:16.45 1:29.95 Croatia 1:44.771:18.541:34.591:16.451:36.72

2x2x2 Cube Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alexey Tsvetkov 1.71 2.11 Russia 2.342.211.791.713.97
2 Kornél Vermes 2.65 2.97 Hungary 3.072.652.813.034.02
3 Bence Barát 2.52 3.29 Hungary 3.613.632.522.629.30
4 Lir Ukaj 2.52 3.50 Kosovo 5.343.223.522.523.76
5 David Vujasić 2.23 3.57 Croatia 5.262.233.383.873.47
6 Alwin Rölz 2.99 3.60 Switzerland 3.833.993.063.922.99
7 Lucijan Cvijetović 2.68 3.74 Croatia 3.172.683.644.4010.11
8 Róbert Maróti 2.80 3.91 Hungary 3.744.522.804.023.96
9 David Tanasković 2.52 3.98 Bosnia and Herzegovina 4.502.523.295.614.15
10 Gjorgji Cheshmedjievski 3.47 4.61 North Macedonia 4.744.094.993.479.17

2x2x2 Cube Second round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alexey Tsvetkov 2.02 2.53 Russia 2.752.44DNF2.402.02
2 David Vujasić 2.50 2.92 Croatia 3.733.202.502.912.66
3 Bence Barát 2.52 3.07 Hungary 3.214.692.522.583.43
4 Alwin Rölz 2.32 3.09 Switzerland 3.082.992.323.205.94
5 Róbert Maróti 2.21 3.14 Hungary 3.732.214.662.303.40
6 Kornél Vermes 2.97 3.20 Hungary 3.273.123.212.973.49
7 David Tanasković 2.68 3.40 NR Bosnia and Herzegovina 3.053.764.872.683.38
8 Lir Ukaj 3.35 3.65 Kosovo 3.353.773.664.003.52
9 Lucijan Cvijetović 2.93 3.69 Croatia 3.655.504.032.933.38
10 Gjorgji Cheshmedjievski 2.52 3.78 North Macedonia 3.644.164.012.523.69
11 Viktor Kalmar 3.69 4.26 Austria 5.043.693.853.906.04
12 Bence Kiácz 3.68 4.47 Hungary 4.384.803.68DNF4.22
13 Dominik Vidaković 3.91 4.55 Croatia 5.294.193.914.465.01
14 Dominik Hoić 3.86 4.65 Croatia 3.863.866.124.215.89
15 Aleksa Radovanović 3.89 4.71 Serbia 4.963.894.854.328.51
16 Hrvoje Mavriček 3.08 4.82 Croatia 4.594.243.086.145.64
17 Olivera Radovanović 2.66 5.02 Serbia 6.574.944.302.665.81
18 Jakov Ljubicic 3.07 5.12 Serbia 11.037.583.074.213.58
19 Viktor Majdandžić 3.60 5.41 Croatia 5.685.413.605.135.81
20 Dániel Varga 3.53 6.66 Hungary 3.5313.529.785.195.00

2x2x2 Cube First round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Róbert Maróti 2.36 2.61 Hungary 2.486.542.582.362.77
2 Kornél Vermes 2.25 2.98 Hungary 3.012.252.643.293.90
3 Alexey Tsvetkov 1.98 3.06 Russia 1.982.892.413.89DNF
4 Bence Barát 2.49 3.26 Hungary 3.092.493.393.333.36
5 Lir Ukaj 2.44 3.91 Kosovo 4.364.242.443.126.17
6 Dániel Varga 3.57 3.93 Hungary 3.804.303.6910.543.57
7 Lucijan Cvijetović 3.03 4.06 Croatia 3.744.143.035.014.29
8 Viktor Kalmar 2.84 4.28 Austria 5.087.142.842.934.82
9 Dominik Vidaković 3.48 4.31 Croatia 3.535.225.673.484.19
10 David Vujasić 2.60 4.33 Croatia 4.233.882.606.044.89
11 Olivera Radovanović 3.79 4.34 Serbia 4.474.484.104.443.79
12 Gjorgji Cheshmedjievski 2.76 4.44 North Macedonia 4.574.502.764.244.88
13 Jakov Ljubicic 3.16 4.49 Serbia 5.515.294.313.863.16
14 Alwin Rölz 2.96 4.85 Switzerland 3.387.332.96DNF3.84
15 Aleksa Radovanović 3.51 4.94 Serbia 5.474.914.773.515.15
16 Bence Kiácz 3.50 5.00 Hungary 6.433.506.194.504.31
17 Viktor Majdandžić 4.32 5.01 Croatia 4.386.544.325.085.58
18 Dominik Hoić 2.78 5.02 Croatia 3.726.864.492.787.06
19 David Tanasković 4.23 5.10 Bosnia and Herzegovina 5.246.554.335.734.23
20 Hrvoje Mavriček 4.11 5.17 Croatia 4.535.314.115.676.08
21 Deny Čvek 2.95 5.23 Croatia 4.795.917.485.002.95
22 Filip Vuković 3.46 5.30 Croatia 5.775.045.086.803.46
23 Mihajlo Sremac 4.38 5.34 Serbia 4.385.725.015.286.39
24 Toni Varga 4.59 5.58 Croatia 5.7710.404.594.786.18
25 Nedim Bečić 3.47 5.71 Bosnia and Herzegovina 5.416.587.625.153.47
26 Luka Stošić 2.69 5.77 Serbia 11.529.773.112.694.42
27 Matej Marković 2.73 5.80 Croatia 7.939.155.104.372.73
28 Matej Marčok 3.99 5.82 Serbia 5.696.003.995.945.83
29 Balázs Polyák 3.79 6.00 Hungary 6.866.545.665.793.79
30 Dušan Zakelšek 3.92 6.15 Slovenia 4.939.793.926.057.46
31 Lovro Gladić 5.06 6.15 Croatia 5.065.906.566.006.72
32 Franko Gebauer 5.14 6.38 Croatia 5.177.009.066.965.14
33 Petar Arambašić 5.68 6.84 Croatia 9.136.336.605.687.59
34 Borna Sudar 5.24 6.98 Croatia 5.246.3910.007.666.89
35 Bálint Csengő 3.78 7.01 Hungary 3.785.3312.075.749.95
36 Tibor Brestovac 6.25 7.15 Croatia 6.679.247.316.257.46
37 Luka Gabriel Čuljak 6.10 7.81 Croatia 8.847.696.108.097.64
38 Fran Žarko 6.68 8.25 Croatia 7.989.118.718.076.68
39 Nikita Ivanovic 4.59 11.45 Serbia 8.706.52DNF19.124.59
40 Gregor Đuras 13.41 18.56 Croatia 13.4117.0820.1218.4824.39
41 Karla Crljenić 25.03 28.71 Croatia 29.1953.7326.8725.0330.07

4x4x4 Cube Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Róbert Maróti 31.58 34.98 Hungary 38.4031.5833.2438.0233.67
2 Alwin Rölz 32.12 36.32 Switzerland 37.8132.1236.1535.0139.99
3 Bence Barát 34.89 36.70 Hungary 34.8939.5035.2235.3941.81
4 Bálint Csengő 31.34 39.01 Hungary 31.3443.8034.2250.4939.01
5 Lir Ukaj 32.25 40.05 Kosovo 41.9038.5339.7132.2548.16
6 Aleksa Radovanović 35.12 40.52 Serbia 35.1241.5641.4442.7038.55
7 Dominik Hoić 37.81 42.43 Croatia 43.3844.3448.3039.5837.81
8 Dominik Vidaković 40.42 42.65 Croatia 41.7642.5840.4243.6248.84

4x4x4 Cube First round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Róbert Maróti 32.96 35.82 Hungary 40.4033.0432.9637.0337.40
2 Alwin Rölz 32.16 35.87 Switzerland 32.1637.4036.4734.3536.78
3 Lir Ukaj 34.69 37.34 Kosovo 35.5837.0742.1339.3634.69
4 Bence Barát 34.11 38.12 Hungary 38.9834.1146.3937.4437.95
5 Aleksa Radovanović 36.12 38.84 NR Serbia 36.2941.2936.1249.7138.93
6 Bálint Csengő 36.81 39.77 Hungary 42.0236.9236.8140.8841.50
7 Dominik Vidaković 34.67 41.48 Croatia 43.5339.6747.0334.6741.25
8 Dominik Hoić 40.41 41.84 Croatia 40.8143.1140.4141.5948.47
9 Kornél Vermes 41.31 41.84 Hungary 41.3141.3642.6341.5246.33
10 David Vujasić 37.81 42.15 Croatia 42.2337.8142.0542.1846.50
11 Viktor Kalmar 39.11 43.81 Austria 46.0839.1142.8549.4742.49
12 Gjorgji Cheshmedjievski 41.95 44.33 North Macedonia 41.9544.4045.7248.6042.88
13 Dániel Varga 43.23 47.27 Hungary 50.4147.0643.2350.9944.34
14 Filip Vuković 44.58 47.64 Croatia 50.3744.5852.6045.2947.25
15 Alexey Tsvetkov 41.45 48.51 Russia 41.4550.1145.1950.4950.23
16 Borna Sudar 47.01 49.69 Croatia 50.6157.3550.0647.0148.41
17 Lucijan Cvijetović 46.32 53.42 Croatia 46.321:00.6752.71DNF46.89
18 Balázs Polyák 51.84 54.58 Hungary 59.0252.9153.1451.8457.69
19 Mihajlo Sremac 51.15 59.38 Serbia 55.7651.1555.191:07.18DNF
20 Bence Kiácz 44.83 59.66 Hungary 1:03.091:00.0044.831:05.0955.88
21 Matej Marković 51.71 59.87 Croatia 1:06.7758.1351.7154.721:10.30
22 Luka Stošić 55.93 1:00.64 Serbia 55.931:12.691:02.011:01.5458.36
23 Toni Varga 57.91 1:01.09 Croatia 57.9158.211:05.001:06.291:00.06
24 Hrvoje Mavriček 58.78 1:02.27 Croatia 58.781:08.451:02.701:00.111:04.00
25 Lovro Gladić 58.75 1:02.57 Croatia 1:05.0058.751:01.561:16.291:01.16
26 Dušan Zakelšek 59.22 1:05.14 Slovenia 1:07.081:02.181:11.7459.221:06.15
27 Jakov Ljubicic 59.52 1:06.03 Serbia 1:09.1459.521:01.191:24.381:07.75
28 Nedim Bečić 1:14.84 Bosnia and Herzegovina 1:20.501:14.84
29 Deny Čvek 1:15.47 Croatia 1:15.471:21.93
30 Olivera Radovanović 1:24.52 Serbia DNF1:24.52
31 Tibor Brestovac 1:29.45 Croatia 1:34.521:29.45
32 Matej Marčok 1:31.61 Serbia 1:31.611:47.64
33 David Tanasković 1:41.58 Bosnia and Herzegovina 1:51.721:41.58
34 Luka Gabriel Čuljak 1:43.83 Croatia 1:43.831:47.49
35 Nikita Ivanovic 1:57.65 Serbia 1:57.652:12.83
36 Fran Žarko 2:00.10 Croatia DNF2:00.10
37 Petar Arambašić 2:24.27 Croatia 2:31.042:24.27
38 Karla Crljenić DNF Croatia DNFDNF

5x5x5 Cube Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Barát 56.62 1:01.60 Hungary 56.6259.471:00.131:05.191:10.40
2 Alwin Rölz 57.97 1:02.53 Switzerland 1:00.641:05.811:08.1257.971:01.13
3 Róbert Maróti 1:01.24 1:04.84 Hungary 1:03.891:07.451:13.441:01.241:03.17
4 David Vujasić 1:05.82 1:12.09 Croatia 1:13.061:12.631:14.091:10.591:05.82
5 Lir Ukaj 1:11.31 NR 1:13.12 NR Kosovo 1:11.311:11.631:15.601:12.121:21.93
6 Viktor Kalmar 1:15.62 1:19.70 Austria 1:16.941:15.621:20.201:22.311:21.97
7 Dominik Vidaković 1:16.22 1:20.34 Croatia 1:17.271:21.581:22.161:28.241:16.22
8 Aleksa Radovanović 1:15.10 1:21.41 NR Serbia 1:21.711:23.971:18.541:26.621:15.10
9 Dániel Varga 1:18.43 1:23.81 Hungary 1:20.001:33.241:28.931:18.431:22.50
10 Lucijan Cvijetović 1:24.62 1:29.17 Croatia 1:24.621:27.671:28.521:31.331:38.51
11 Kornél Vermes 1:26.76 1:30.35 Hungary 1:29.261:41.281:32.101:26.761:29.69
12 Gjorgji Cheshmedjievski 1:20.22 1:34.31 North Macedonia 1:37.321:39.541:33.081:20.221:32.53
13 Bálint Csengő 1:30.75 1:37.12 Hungary 1:41.001:32.221:38.131:30.751:42.93
14 Dominik Hoić 1:30.55 1:37.61 Croatia 1:30.551:42.561:44.621:37.481:32.78
15 Luka Jankovic 1:35.79 1:46.63 Serbia 1:43.521:35.791:44.081:55.761:52.30
16 Filip Vuković 1:41.96 Croatia 1:42.621:41.96
17 Balázs Polyák 1:45.39 Hungary 1:58.531:45.39
18 Olivera Radovanović 1:47.92 Serbia 1:47.922:13.92
19 Borna Sudar 1:58.20 Croatia 2:04.771:58.20
20 Lovro Gladić 2:04.02 Croatia 2:04.022:30.97
21 Mihajlo Sremac 2:08.31 Serbia 2:15.392:08.31
22 Jakov Ljubicic 2:11.00 Serbia 2:11.002:24.17
23 Matej Marković 2:16.98 Croatia 2:22.812:16.98
24 Dušan Zakelšek 2:22.97 Slovenia 2:22.972:39.64
25 Bence Kiácz 2:24.36 Hungary 2:46.842:24.36
26 Nedim Bečić 2:56.86 Bosnia and Herzegovina 3:21.452:56.86
27 Hrvoje Mavriček 3:19.32 Croatia DNF3:19.32

6x6x6 Cube Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Barát 1:51.54 1:56.08 Hungary 1:57.961:58.751:51.54
2 Alwin Rölz 1:59.85 2:07.74 Switzerland 2:07.801:59.852:15.58
3 David Vujasić 2:08.94 2:11.68 NR Croatia 2:08.942:11.682:14.43
4 Róbert Maróti 2:01.04 2:12.56 Hungary 2:22.302:14.332:01.04
5 Dominik Vidaković 2:18.76 2:31.06 Croatia 2:35.462:18.762:38.96
6 Aleksa Radovanović 2:19.98 NR 2:31.26 NR Serbia 2:19.982:48.492:25.32
7 Dániel Varga 2:28.82 2:41.16 Hungary 2:28.822:50.822:43.85
8 Viktor Kalmar 2:38.10 2:46.24 Austria 2:38.102:51.932:48.68
9 Kornél Vermes 3:14.31 Hungary 3:14.31
10 Gjorgji Cheshmedjievski 3:19.43 North Macedonia 3:19.43
11 Filip Vuković 3:28.48 Croatia 3:28.48
12 Balázs Polyák 3:39.59 Hungary 3:39.59
13 Lir Ukaj 3:41.47 NR Kosovo 3:41.47
14 Borna Sudar 3:42.15 Croatia 3:42.15
15 Luka Jankovic 3:57.14 Serbia 3:57.14
16 Lucijan Cvijetović 4:22.92 Croatia 4:22.92
17 Lovro Gladić 5:16.50 Croatia 5:16.50
18 Jakov Ljubicic 5:47.52 Serbia 5:47.52

7x7x7 Cube Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Barát 2:50.95 2:53.59 Hungary 2:50.952:52.932:56.89
2 Alwin Rölz 2:44.61 3:01.36 Switzerland 3:06.162:44.613:13.32
3 Róbert Maróti 3:24.44 3:28.05 Hungary 3:29.443:30.273:24.44
4 Dániel Varga 3:32.49 3:41.82 Hungary 3:41.043:32.493:51.94
5 Dominik Vidaković 3:27.45 3:48.73 Croatia 3:36.043:27.454:22.70
6 Aleksa Radovanović 3:43.25 NR 4:07.56 NR Serbia 3:49.644:49.803:43.25
7 Viktor Kalmar 4:21.36 4:29.25 Austria 4:37.934:28.474:21.36
8 Filip Vuković 5:07.14 Croatia 5:07.14
9 Kornél Vermes 5:27.92 Hungary 5:27.92
10 Balázs Polyák 5:34.65 Hungary 5:34.65
11 Luka Jankovic 6:56.95 Serbia 6:56.95
12 David Vujasić DNF Croatia DNF
12 Gjorgji Cheshmedjievski DNF North Macedonia DNF

3x3x3 Blindfolded Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Barát 44.91 DNF Hungary 1:00.3744.91DNF
2 David Vujasić 1:41.47 2:06.20 Croatia 2:05.652:31.471:41.47
3 Toni Varga 1:42.51 1:54.61 NR Croatia 2:09.131:52.201:42.51
4 Bálint Csengő 1:46.84 DNF Hungary DNF1:46.842:39.48
5 Dániel Varga 2:04.05 DNF Hungary DNF2:14.362:04.05
6 David Tanasković 2:08.31 NR DNF Bosnia and Herzegovina DNFDNF2:08.31
7 Dušan Zakelšek 2:47.29 DNF Slovenia DNF2:47.29DNF
8 Alwin Rölz DNF DNF Switzerland DNFDNFDNF
8 Balázs Polyák DNF DNF Hungary DNFDNFDNF
8 Dominik Hoić DNF DNF Croatia DNFDNSDNS
8 Dominik Vidaković DNF DNF Croatia DNFDNFDNF
8 Lovro Gladić DNF DNF Croatia DNFDNFDNF
8 Luka Stošić DNF DNF Serbia DNFDNFDNS
8 Matej Marković DNF DNF Croatia DNFDNFDNS
8 Viktor Kalmar DNF DNF Austria DNFDNFDNS

3x3x3 Fewest Moves Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Róbert Maróti 28 Hungary 28
2 Bence Barát 29 Hungary 29
3 Dániel Varga 30 Hungary 30
4 Kornél Vermes 33 Hungary 33
4 Viktor Kalmar 33 Austria 33
6 Dušan Zakelšek 34 Slovenia 34
7 David Vujasić 36 Croatia 36
8 Dominik Vidaković 45 Croatia 45
9 Balázs Polyák 47 Hungary 47
10 Mihajlo Sremac 48 Serbia 48
10 Nedim Bečić 48 NR Bosnia and Herzegovina 48
12 Luka Stošić 49 Serbia 49
13 Matej Marković 51 Croatia 51
14 Olivera Radovanović 58 Serbia 58
15 Aleksa Radovanović DNF Serbia DNF
15 Gjorgji Cheshmedjievski DNF North Macedonia DNF
15 Jakov Ljubicic DNF Serbia DNF

3x3x3 One-Handed Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 David Vujasić 14.56 15.90 Croatia 16.9817.7915.4614.5615.26
2 Alwin Rölz 12.85 16.80 Switzerland 26.7219.6212.8516.7014.07
3 Bálint Csengő 13.39 17.15 Hungary 16.3413.3918.1220.8317.00
4 Bence Barát 15.63 18.68 Hungary 16.8115.6322.4322.5416.79
5 Viktor Kalmar 15.51 18.93 Austria 19.2225.8420.8315.5116.75
6 Róbert Maróti 16.93 19.71 Hungary 18.0621.0721.9719.9916.93
7 Dániel Varga 18.32 21.04 Hungary 22.5219.3141.7621.3018.32
8 Bence Kiácz 18.79 23.17 Hungary 22.9226.2321.6118.7924.99
9 Kornél Vermes 20.85 23.76 Hungary 24.3127.9720.8523.7123.25
10 Gjorgji Cheshmedjievski 21.54 25.55 North Macedonia 21.5428.4226.3232.6121.90
11 David Tanasković 20.35 NR 25.68 Bosnia and Herzegovina 24.4930.0627.6724.8820.35
12 Dominik Vidaković 23.17 25.76 Croatia 23.1728.7227.5223.3526.41
13 Mihajlo Sremac 22.16 27.23 Serbia 27.4128.64DNF25.6322.16
14 Alexey Tsvetkov 27.42 28.53 Russia 28.1727.4234.3929.4927.94
15 Lir Ukaj 25.86 29.01 Kosovo 25.8628.7429.8428.4632.12
16 Dominik Hoić 23.70 29.56 Croatia 31.3823.701:10.7827.0130.29
17 Lucijan Cvijetović 24.22 32.00 Croatia 28.80DNF27.9639.2424.22
18 Jakov Ljubicic 23.04 32.40 Serbia 23.0433.5135.3133.5730.12
19 Olivera Radovanović 28.04 32.77 Serbia 28.0431.3834.4832.4639.78
20 Matej Marković 28.46 33.69 Croatia 29.3534.9928.4636.7251.22
21 Matej Marčok 29.85 34.85 Serbia 37.7129.8536.6039.2430.24
22 Franko Gebauer 33.00 35.47 Croatia 34.0636.8733.0035.4840.44
23 Aleksa Radovanović 22.27 35.73 Serbia 22.27DNF38.2646.6322.31
24 Balázs Polyák 28.41 38.13 Hungary 40.4235.4038.5652.2628.41
25 Hrvoje Mavriček 33.45 40.12 Croatia 33.4541.6742.4437.6940.99
26 Petar Arambašić 37.38 43.95 Croatia 45.6437.3846.0140.2150.92
27 Lovro Gladić 28.08 DNF Croatia 36.36DNFDNF33.8228.08
28 Luka Stošić 41.43 Serbia 41.4346.18
29 Nedim Bečić 48.76 Bosnia and Herzegovina 48.761:05.06
30 Viktor Majdandžić 56.87 Croatia 56.871:10.34
31 Fran Žarko 1:05.89 Croatia 1:05.891:28.64

Clock Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 David Vujasić 7.41 8.00 NR Croatia 7.448.737.84DNF7.41
2 Alwin Rölz 8.12 10.85 Switzerland DNF8.128.4413.2310.88
3 Bence Barát 9.24 12.03 Hungary 12.579.2410.9612.5715.91
4 Dominik Vidaković 10.99 13.12 Croatia 12.9910.9911.9114.4614.96
5 Dániel Varga 13.47 14.03 Hungary 13.7513.4714.2714.0717.08
6 Viktor Kalmar 15.86 17.79 Austria 20.7318.6515.8618.4016.32
7 Mihajlo Sremac 15.74 DNF Serbia 22.3415.74DNFDNF16.86
8 Gjorgji Cheshmedjievski 18.22 NR DNF North Macedonia DNF18.2221.40DNF22.38
9 Aleksa Radovanović 23.34 Serbia 27.7323.34
10 Balázs Polyák 28.47 Hungary DNF28.47
11 Fran Žarko 33.33 Croatia DNF33.33
12 Hrvoje Mavriček 33.63 Croatia 33.63DNF
13 Bence Kiácz 47.17 Hungary DNF47.17
14 Luka Jankovic 50.56 Serbia DNF50.56
15 Jakov Ljubicic 54.86 Serbia DNF54.86

Megaminx Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 David Vujasić 54.60 NR 1:01.36 Croatia 1:02.791:07.9658.0154.601:03.29
2 Bence Barát 1:02.10 1:08.16 Hungary 1:11.501:08.201:02.101:04.951:11.32
3 Viktor Kalmar 1:01.60 1:15.61 Austria DNF1:13.481:08.711:01.601:24.65
4 Alwin Rölz 1:09.84 1:17.39 Switzerland 1:16.461:22.141:13.571:25.391:09.84
5 Dominik Vidaković 1:16.47 1:20.64 Croatia 1:16.471:40.101:22.101:22.461:17.37
6 Luka Jankovic 1:16.77 1:22.99 Serbia 1:24.171:21.871:16.771:22.931:24.91
7 Gjorgji Cheshmedjievski 1:08.51 NR 1:23.31 NR North Macedonia 1:08.511:23.891:38.621:14.391:31.66
8 Dániel Varga 1:26.85 1:32.14 Hungary 1:27.211:26.851:42.331:41.781:27.44
9 Róbert Maróti 1:26.31 1:38.96 Hungary 1:37.281:43.841:42.611:26.311:37.00
10 Kornél Vermes 1:34.65 1:45.55 Hungary 1:34.651:35.642:01.422:04.131:39.60
11 Lir Ukaj 1:41.55 Kosovo 1:42.301:41.55
12 Mihajlo Sremac 1:49.00 Serbia 1:49.001:56.07
13 Aleksa Radovanović 1:50.37 Serbia 1:50.37DNF
14 Jakov Ljubicic 2:00.64 Serbia 2:00.642:06.62
15 Lucijan Cvijetović 2:07.75 Croatia 2:07.753:07.60
16 Balázs Polyák 2:07.83 Hungary 2:41.752:07.83
17 Olivera Radovanović 2:23.50 Serbia 2:23.502:27.70
18 Lovro Gladić 2:26.58 Croatia 2:26.583:05.73
19 Matej Marković 2:27.24 Croatia 2:27.24DNF
20 David Tanasković 2:32.75 Bosnia and Herzegovina 3:00.702:32.75
21 Nedim Bečić 3:14.98 Bosnia and Herzegovina 4:11.163:14.98
22 Hrvoje Mavriček 3:18.78 Croatia 3:18.783:27.06
23 Fran Žarko 4:01.07 Croatia 4:01.074:16.47

Pyraminx Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alwin Rölz 2.05 2.89 Switzerland 2.885.862.702.053.10
2 David Vujasić 3.73 4.39 Croatia 3.894.334.945.133.73
3 Bálint Csengő 3.44 4.43 Hungary 4.314.853.444.944.14
4 Mihajlo Sremac 3.32 4.99 Serbia 4.236.614.123.328.82
5 Dušan Zakelšek 4.13 5.52 Slovenia 5.564.916.104.136.37
6 Alexey Tsvetkov 3.65 5.67 Russia 6.656.773.654.196.17
7 Gjorgji Cheshmedjievski 3.56 6.17 North Macedonia 8.565.533.564.429.00
8 Olivera Radovanović 4.95 6.20 Serbia 6.02DNF5.534.957.04

Pyraminx First round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alwin Rölz 2.70 3.21 Switzerland 3.843.027.102.772.70
2 David Vujasić 2.86 4.43 Croatia 5.214.992.869.003.10
3 Bálint Csengő 4.03 4.45 Hungary 4.034.574.754.524.27
4 Olivera Radovanović 3.74 4.89 Serbia 3.744.465.045.765.16
5 Dušan Zakelšek 4.54 4.95 Slovenia 5.155.134.584.545.91
6 Gjorgji Cheshmedjievski 4.65 5.71 North Macedonia 6.546.386.084.674.65
7 Mihajlo Sremac 4.37 6.15 Serbia 6.707.964.375.636.12
8 Alexey Tsvetkov 4.68 6.27 Russia 6.467.724.685.067.28
9 Dániel Varga 4.42 6.30 Hungary 6.027.364.426.796.09
10 Matej Marković 5.82 6.65 Croatia 6.225.825.957.788.01
11 Borna Sudar 4.67 6.69 Croatia 7.956.424.675.69DNF
12 Dominik Vidaković 6.10 6.71 Croatia 6.807.526.466.106.87
13 Hrvoje Mavriček 5.82 6.96 Croatia 7.167.966.335.827.39
14 Jakov Ljubicic 5.62 7.00 Serbia 5.83DNF7.515.627.67
15 Viktor Kalmar 5.86 7.19 Austria 11.277.877.255.866.45
16 Dominik Hoić 4.44 7.34 Croatia 6.684.447.967.3814.37
17 Bence Kiácz 4.71 7.39 Hungary 6.279.268.874.717.02
18 Matej Marčok 3.79 7.56 Serbia 6.843.797.738.508.12
19 Bence Barát 6.77 7.66 Hungary 6.777.469.548.537.00
20 Franko Gebauer 5.67 7.96 Croatia 11.197.986.695.679.21
21 David Tanasković 6.48 8.15 Bosnia and Herzegovina 6.486.998.978.4810.46
22 Luka Jankovic 5.36 8.41 Serbia 8.909.615.366.73DNF
23 Luka Gabriel Čuljak 6.67 8.72 Croatia 11.766.678.459.138.57
24 Deny Čvek 6.17 9.26 Croatia 9.647.816.1710.3411.64
25 Aleksa Radovanović 6.16 9.53 Serbia 6.1611.5623.588.348.70
26 Lovro Gladić 5.64 9.57 Croatia 10.305.6410.1111.308.30
27 Lucijan Cvijetović 8.07 9.97 Croatia 10.089.2910.5511.798.07
28 Fran Žarko 9.79 10.27 Croatia 10.739.9111.8910.179.79
29 Viktor Majdandžić 5.60 10.84 Croatia 9.3413.515.6011.8211.37
30 Balázs Polyák 9.07 11.47 Hungary 13.4813.419.079.9111.08
31 Petar Arambašić 9.33 12.78 Croatia 12.719.3318.0013.9911.64
32 Tibor Brestovac 8.65 13.06 Croatia DNF13.838.6513.8011.55
33 Nedim Bečić 9.28 16.82 Bosnia and Herzegovina 13.5623.2320.0216.899.28
34 Nikita Ivanovic 14.55 19.40 Serbia 18.7414.5514.7825.5024.67
35 Luka Stošić 4.88 DNF Serbia 5.447.584.88DNFDNF
36 Karla Crljenić 21.11 DNF Croatia DNF21.11DNF26.4026.99

Skewb Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Kiácz 3.60 4.63 Hungary 5.013.605.453.675.21
2 David Vujasić 3.74 4.96 Croatia 6.153.837.273.744.90
3 Gjorgji Cheshmedjievski 3.55 5.11 North Macedonia 5.794.844.713.558.82
4 Dominik Vidaković 4.36 5.29 Croatia 4.607.066.694.574.36
5 Alwin Rölz 4.61 5.41 Switzerland 4.615.575.345.336.91
6 Luka Jankovic 4.25 NR 5.59 NR Serbia 6.374.556.004.256.22
7 Dominik Hoić 5.35 6.94 Croatia 6.787.739.315.356.31
8 Bálint Csengő 5.05 7.70 Hungary 15.757.419.885.055.81

Skewb First round

# Name Best Average Citizen of Solves
1 David Vujasić 3.60 5.41 Croatia 8.435.175.705.363.60
2 Alwin Rölz 5.07 5.84 Switzerland 5.485.076.515.548.30
3 Gjorgji Cheshmedjievski 4.04 5.85 North Macedonia 7.404.045.808.904.35
4 Bence Kiácz 2.99 5.91 Hungary 2.994.335.577.937.83
5 Dominik Vidaković 5.23 5.92 Croatia 5.895.346.525.237.26
6 Luka Jankovic 5.25 6.79 Serbia 7.218.297.285.885.25
7 Dominik Hoić 4.78 7.41 Croatia 12.034.786.715.4710.04
8 Bálint Csengő 6.25 8.16 Hungary 7.626.257.8510.459.00
9 Alexey Tsvetkov 7.85 8.26 Russia 8.537.857.878.518.39
10 Nedim Bečić 6.58 8.35 Bosnia and Herzegovina 8.758.956.587.349.05
11 Viktor Kalmar 6.35 8.36 Austria 6.356.587.7815.6910.71
12 Dániel Varga 6.54 8.49 Hungary 6.549.188.268.039.59
13 Bence Barát 6.18 8.51 Hungary 8.996.189.607.618.93
14 Deny Čvek 6.94 8.52 Croatia 8.6911.369.686.947.18
15 Hrvoje Mavriček 5.37 8.76 Croatia 5.379.1610.556.5811.97
16 Jakov Ljubicic 7.58 8.94 Serbia 9.359.349.937.588.13
17 Aleksa Radovanović 5.17 9.43 Serbia 5.177.909.5313.3610.86
18 Matej Marčok 6.15 9.53 Serbia 6.1512.438.879.3410.38
19 Lovro Gladić 9.01 10.59 Croatia 12.489.0110.7611.569.45
20 Franko Gebauer 9.89 10.68 Croatia 11.119.8912.1811.039.91
21 Mihajlo Sremac 5.94 10.71 Serbia 9.12DNF5.9410.8812.12
22 Luka Gabriel Čuljak 8.83 10.71 Croatia 12.298.839.2211.3911.52
23 Olivera Radovanović 8.40 11.16 Serbia 10.4613.679.368.4019.33
24 Lucijan Cvijetović 6.92 11.17 Croatia 16.3510.0312.406.9211.09
25 David Tanasković 8.18 11.81 Bosnia and Herzegovina 12.2911.8611.2713.208.18
26 Lir Ukaj 8.04 NR 12.99 NR Kosovo 24.1915.3614.289.338.04
27 Tibor Brestovac 13.05 17.71 Croatia 24.1617.2313.0520.1115.78
28 Fran Žarko 12.16 18.98 Croatia 22.2112.1614.1320.6023.51
29 Viktor Majdandžić 10.85 19.59 Croatia 10.8515.7724.6225.9818.38
30 Nikita Ivanovic 17.01 23.57 Serbia 25.3923.1717.0123.9823.56
31 Luka Stošić 5.56 DNF Serbia 8.015.567.47DNFDNF

Square-1 Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alwin Rölz 10.47 13.23 Switzerland 10.4714.8112.0616.3612.83
2 Luka Jankovic 13.93 NR 17.13 NR Serbia 13.9318.4218.5221.2114.46
3 Bence Barát 13.88 17.31 Hungary 16.2213.8816.7331.7218.97
4 Bence Kiácz 12.26 18.07 Hungary 23.4212.2613.8934.9816.89
5 Bálint Csengő 16.17 21.00 Hungary 23.0216.1719.4820.5025.62
6 David Vujasić 17.34 22.49 Croatia 19.6524.4423.5724.2617.34
7 Dušan Zakelšek 20.48 23.73 Slovenia 32.3820.4820.9426.7923.46
8 Aleksa Radovanović 25.46 26.66 Serbia 27.7526.5525.6734.7425.46
9 Gjorgji Cheshmedjievski 18.28 NR 29.33 NR North Macedonia 35.1230.0018.2822.8639.69
10 Dániel Varga 30.27 34.48 Hungary 37.351:14.7232.6433.4430.27
11 Dominik Hoić 24.60 35.21 Croatia 36.5738.0730.9924.6039.61
12 David Tanasković 22.95 36.14 Bosnia and Herzegovina 37.1122.9534.6836.6242.65
13 Hrvoje Mavriček 41.18 Croatia 48.0741.18
14 Mihajlo Sremac 45.14 Serbia DNF45.14
15 Olivera Radovanović 45.76 Serbia 47.1345.76
16 Jakov Ljubicic 47.99 Serbia 51.3547.99
17 Filip Vuković 51.23 Croatia 51.23DNF
18 Viktor Kalmar 51.73 Austria 1:04.3351.73
19 Franko Gebauer 59.10 Croatia 59.1759.10
20 Lovro Gladić 1:02.10 Croatia 1:09.291:02.10
21 Lucijan Cvijetović DNF Croatia DNFDNF

4x4x4 Blindfolded Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Barát 8:56.88 DNF Hungary 10:41.00DNF8:56.88
2 Dušan Zakelšek 20:14.00 DNF Slovenia 20:14.00DNSDNS
3 David Vujasić DNF DNF Croatia DNFDNFDNF

5x5x5 Blindfolded Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Bence Barát DNF DNF Hungary DNFDNFDNS
1 David Tanasković DNF DNF Bosnia and Herzegovina DNFDNSDNS

3x3x3 Multi-Blind Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Dániel Varga 3/3 21:52 Hungary 3/3 21:52
2 Bálint Csengő 3/3 24:37 Hungary 3/3 24:37
3 Balázs Polyák 4/5 32:37 Hungary 4/5 32:37
4 Bence Barát 5/7 57:26 Hungary 5/7 57:26
5 David Vujasić 4/6 52:15 Croatia 4/6 52:15
6 Dušan Zakelšek 2/4 23:38 Slovenia 2/4 23:38
7 Alwin Rölz DNF Switzerland DNF
7 David Tanasković DNF Bosnia and Herzegovina DNF

3x3x3 With Feet Final

# Name Best Average Citizen of Solves
1 Alwin Rölz 39.68 45.37 Switzerland 1:03.5745.4450.1639.6840.52
2 David Vujasić 53.18 NR 1:10.71 Croatia 1:15.551:13.271:03.321:17.8153.18
3 Bence Barát 1:08.16 1:29.03 Hungary 1:46.821:24.781:28.391:33.911:08.16
4 Matej Marčok 1:07.22 NR 1:31.27 NR Serbia 1:35.511:34.591:24.481:34.751:07.22
5 Dániel Varga 1:33.55 1:51.64 Hungary 2:23.411:33.551:35.732:12.791:46.39
6 Gjorgji Cheshmedjievski 1:18.05 NR 1:54.78 NR North Macedonia 2:35.651:54.031:18.052:07.801:42.50
7 David Tanasković 2:47.48 Bosnia and Herzegovina 2:52.882:47.48
8 Viktor Kalmar 3:14.33 Austria 3:14.33DNF